• Informacje na temat:

  aisha zdjęcia

Artykuły na temat: aisha zdjęcia
 • "Zabójcze umysły": Aisha Tyler ponownie w serialu

  Aisha Tyler (Tara Lewis) znowu zagra w "Zabójczych umysłach". Czy tym razem zostanie na dłużej?

 • Aisha i Delfin: Lodowa landrynka

  W środę, 14 marca, powstanie pierwszy teledysk grupy Aisha i Delfin, założonej przez byłych muzyków Ivana i Delfina. Klip zostanie nagrany do piosenki "Słodka landrynka".

 • "Wiedźmin": To ona zagra "najpiękniejszą kobietę świata"

  W lutym rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu. Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan wrócili na plan zdjęciowy. Dołączyli do nich również nowi aktorzy. Netflix oficjalnie potwierdził pierwsze(...) dołączają: Yasen Atour - Coen, Agnes Bjorn - Vereena, Paul Bullion - Lambert, Thue Ersted Rasmussen - Eskel, Aisha Fabienne Ross - Lydia, Kristofer Hivju - Nivellen Mecia Simson - Francesca...

 • Aisha i Delfin: Będzie hit?

  Po rozpadzie grupy Ivan i Delfin wokalista Ivan Komarenko z powodzeniem walczył w "Tańcu z gwiazdami". Jego koledzy powołali zespół Aisha i Delfin, który namieszał piosenką "Słodka landrynka" . Kandydatem na kolejny przebój jest utwór "Czarne oczy 2".

 • "Zabójcze umysły": Trzynasty sezon zadebiutuje jesienią

  ...stałej obsady otrzymały z kolei Paget Brewster ("Dziadek z przypadku") - która odeszła z serialu pod koniec siódmego sezonu, a później pojawiła się gościnnie w paru odcinkach - oraz Aisha Tyler ("Zaklinacz dusz", "Współczesna rodzina"). Na szczęście, jak okazało się parę dni temu, jeden z aktorów powróci w finałowym odcinku. Mowa tu o Shemarze, który niedawno zakończył zdjęcia na planie pilota nowego...

 • Delfin został tatą!

  W czwartek rano, 1 marca, Łukaszowi Lazerowi z grupy Aisha i Delfin urodziła się córeczka Zosia.

 • "Zabójcze umysły": Thomas Gibson wyrzucony z serialu

  Brewster (Emily Prentiss) i Aisha Tyler (Tara Lewis), a w premierowym odcinku poznamy nowego bohatera, którego zagra Adam Rodriguez ("CSI. Kryminalne zagadki Miami").

 • To nie jest disco polo!

  Gośćmi wideoczata portalu INTERIA.PL był w środę, 18 lipca, zespół Aisha i Delfin, powstały na miejscu grupy Ivan i Delfin.

 • "9-1-1": Sekrety drugiego sezonu. Obsada zdradza tajemnice

  Stark, Aisha Hinds, Kenneth Choi oraz Rockmond Dunbar. Polska premiera nowych odcinków została zaplanowana na 2 kwietnia (o godz.: 22:00). Zapraszamy również do przeczytania naszych wywiadów z  Ryanem...

 • ...zespołu Aisha i Delfin szokujące oświadczenie: "Pod koniec stycznia graliśmy koncert w chicagowskim klubie Jedynka. Gdy występ dobiegał końca, nagle przeżyliśmy szok!!! Z tłumu ludzi wyłonił się... Ivan(...) w takim razie z Asią Czarnecką (19 l.), wokalistką zespołu? Poniżej ZDJĘCIA Z KONCERTU W CHICAGO!

Wideo na temat: aisha zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...