• Informacje na temat:

  aishwarya rai aktorka

Artykuły na temat: aishwarya rai aktorka
 • Indyjska piękność

  Niezwykle urodziwa może być obsada drugiej serii "Heroes" ("Herosi"). O nadziejach tegorocznej Miss Universe na udział w serialu pisaliśmy już wcześniej. Występu w "Herosach" może być już za to pewna Aishwarya Rai.

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Aishwarya Rai w canneńskim jury

  Piękna aktorka Aishwarya Rai została zaproszona do udziału w pracach jury tegorocznego festiwalu w Cannes. Będzie to pierwsze takie wyróżnienie dla kobiety pochodzącej z Indii. Powołanie to może dowodzić, że Europejczycy zaczęli doceniać wpływ hinduskiej kultury na światowe kino.

 • Aishwarya Rai nadal chce Bonda

  Hinduska supergwiazda Aishwarya Rai nie porzuciła myśli o występie w dwudziestym pierwszym filmie o przygodach agenta 007. Choć pogłoski o jej zaangażowaniu w projekt zdementował zarówno jej agent jak i producenci widowiska, piękna aktorka twierdzi, że jest poważną kandydatką do głównej roli żeńskiej.

 • Bollywoodzka piękność została mamą

  Aishwarya Rai Bachchan, największa gwiazda Bollywood, została po raz pierwszy mamą. Aktorka urodziła dziewczynkę.

 • Zaręczyny gwiazdy Bollywood

  Była Miss World i najpopularniejsza aktorka Bollywood - Aishwarya Rai (33 l., "Duma i uprzedzenie" ) zaręczyła się z aktorem Abhishekiem Bachchanem (30 l.).

 • Gwiazdy Bollywood zapraszają

  Gwiazdy Bollywood - aktorka Aishwarya Rai i aktor Abhishek Bachchan - rozesłali zaproszenia na swój ślub, które odbędzie się w tym miesiącu.

 • Hinduska dziewczyną Bonda?

  Jedna z hinduskich gazet poinformowała, że twórcy filmowych przygód agenta 007 rozważają obsadzenie aktorki z tego kraju w nowym obrazie o Jamesie Bondzie. Miejscowa gwiazda Aishwarya Rai znalazła się podobno w kręgu zainteresowań producentów 21 fabuły o przygodach najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Na razie przedstawiciel aktorki nie zdradził jednak wielu szczegółów.

 • Bollywoodzka gwiazda zostanie mamą

  Indyjska aktorka i modelka, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, Aishwarya Rai, wkrótce zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż, aktor Abishek Bachchan, nie mogą się doczekać narodzin swojego pierwszego dziecka.

 • Gwiazda Bollywood w Londynie

  Bollywoodzka aktorka Aishwarya Rai ( "Duma i uprzedzenie" ) wzięła udział w londyńskiej premierze swojego najnowszego filmu "Provoked", opowiadającego o problemie przemocy domowej.

Wideo na temat: aishwarya rai aktorka
 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...