• Informacje na temat:

  aishwarya rai bachchan

Artykuły na temat: aishwarya rai bachchan
 • Bollywoodzka piękność została mamą

  Aishwarya Rai Bachchan, największa gwiazda Bollywood, została po raz pierwszy mamą. Aktorka urodziła dziewczynkę.

 • Zaręczyny gwiazdy Bollywood

  Była Miss World i najpopularniejsza aktorka Bollywood - Aishwarya Rai (33 l., "Duma i uprzedzenie" ) zaręczyła się z aktorem Abhishekiem Bachchanem (30 l.).

 • Gwiazdy Bollywood zapraszają

  Gwiazdy Bollywood - aktorka Aishwarya Rai i aktor Abhishek Bachchan - rozesłali zaproszenia na swój ślub, które odbędzie się w tym miesiącu.

 • Bollywoodzka gwiazda zostanie mamą

  Indyjska aktorka i modelka, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, Aishwarya Rai, wkrótce zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż, aktor Abishek Bachchan, nie mogą się doczekać narodzin swojego pierwszego dziecka.

 • Ben Kingsley wraca do Indii

  Ben Kingsley, znany przede wszystkim z uhonorowanej Oscarem roli Mahatmy Ghandiego, powróci do Indii w filmie "Taj". Brytyjski aktor wcieli się w nim w XVII-wiecznego cesarza Shaha Jahana.

 • Piłkarskie gwiazdy w Bollywood

  Frank Lampard i John Terry - gwiazdy brytyjskiej piłki nożnej zaskoczą swych fanów. Obaj zawodnicy wystąpią obok największych nazwisk kina indyjskiego w najnowszej bollywoodzkiej produkcji. Film ma trafić do kin w przyszłym roku.

 • Bogini Bollywood

  Dla fanów jest bóstwem i symbolem seksu. A nigdy nawet nie wystąpiła w scenie pocałunku!

Wideo na temat: aishwarya rai bachchan
 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...