• Informacje na temat:

  aishwarya rai zdjęcia

Artykuły na temat: aishwarya rai zdjęcia
 • "Kick": Zdjęcia w Polsce dobiegają końca

  Realizowane w Warszawie zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji "Kick", dobiegają końca. Ekipa będzie gościć w Polsce do 28 kwietnia. Na razie nie ma planów dystrybucji tego filmu w naszym kraju.

 • Aishwarya Rai nadal chce Bonda

  Hinduska supergwiazda Aishwarya Rai nie porzuciła myśli o występie w dwudziestym pierwszym filmie o przygodach agenta 007. Choć pogłoski o jej zaangażowaniu w projekt zdementował zarówno jej agent jak i producenci widowiska, piękna aktorka twierdzi, że jest poważną kandydatką do głównej roli żeńskiej.

 • Hinduska gwiazda zagra z Meryl Streep

  Aishwarya Rai, jedna z największych sław hinduskiej kinematografii, przygotowuje się do hollywoodzkiego debiutu. Pierwszym amerykańskim filmem egzotycznej piękności nie będzie jednak, jak oczekiwano, kolejna odsłona przygód Jamesa Bonda, lecz dramat "Chaos in the Streets", w którym zagra ona u boku Meryl Streep ( "Godziny" , "Adaptacja" ), dwukrotnej zdobywczyni Oscara.

 • Gere i Pitt w filmie o Buddzie

  Hinduski reżyser Shekar Kapur ( "Elizabeth" ) rozpoczął pracę nad filmem opowiadającym o życiu Buddy. Role główne prawdopodobnie zagrają hollywoodzcy gwiazdorzy Richard Gere ( "Zatańcz ze mną" ) i Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ).

 • Gwiazdor Bollywood przyleciał do Warszawy

  Aktor Salman Khan, który w rodzinnych Indiach jest wielką gwiazdą i jednym z najbardziej wpływowych ludzi Bollywoodu, przyleciał w czwartek do Warszawy. W stolicy kręcony będzie film "Kick" z jego udziałem - indyjska megaprodukcja w konwencji dramatu sensacyjnego.

Wideo na temat: aishwarya rai zdjęcia
 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...