• Informacje na temat:

  akademia policyjna

Artykuły na temat: akademia policyjna
 • Policyjny hit w TVN 7

  Od 6 października telewizja TVN 7 zaprasza na drugi sezon serialu „Ulice San Francisco”. To serial kryminalny z lat 70-tych, w którym Michael Douglas po raz pierwszy pokazał się szerszej publiczności.

 • "Akademia Policyjna" powraca

  Już Szekspir wiedział, że najchętniej śmiejemy się z własnych wad, pokazanych w nieoczywisty sposób. Czy to jednak możliwe, że mamy w sobie także coś z gapowatych uczniów "Akademii Policyjnej"?

 • Castle

  Morderstwo młodego oficera prowadzi Castle'a i Beckett do nowojorskiej akademii policyjnej. Tymczasem Castle musi podjąć trudną, życiową decyzję.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Trawka

  Nancy i Silas rozpoczynają nową, legalną i ciekawą pracę. Po ukończeniu akademii policyjnej Shane dostaje pierwsze zadanie. Andy szuka pracy w miejscowej...

 • Czeski serial kryminalny "Na tropie prawdy" w TVP HD

  Od 22 marca, każdej niedzieli o godz. 21.25 widzowie TVP HD będą mogli zobaczyć czeski serial kryminalny "Na tropie prawdy".

 • Castle

  Detektyw Beckett dowiaduje się o śmierci Mike'a Royce'a, swojego nauczyciela z akademii policyjnej. Kobieta jedzie do Los Angeles, by na własną rękę odnaleźć...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Nie żyje Marj Dusay

  ...zadebiutowała w 1967 roku u boku Elvisa Presleya w "Pikniku". Dwukrotnie zamężna, z pierwszego małżeństwa ma córkę Debrę, która także jest aktorką ("Akademia policyjna 2", "Między niebem a ziemią"). Jej...

 • "Akademia policyjna" atakuje!

  W piątek, 14 maja, na płytach DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutuje zwariowana komediowa seria - "Akademia policyjna" . Siedem filmów popularnej serii przedstawiającej perypetie uczniów i wykładowców Akademii Policyjnej ukaże się także w specjalnym "Pakiecie kolekcjonerskim" .

Zdjęcia na temat: akademia policyjna
Wideo na temat: akademia policyjna
 • "Policjantki i policjanci" : Poznajcie adeptów Akademii Policyjnej!

  Od pierwszego gwizdka, który zabrzmiał w Akademii Policyjnej, minęło już trochę czasu i zdążyliście poznać niektóre losy młodych adeptów tego zawodu. Który z nich odniesie sukces, zda egzaminy i dostanie się do policji? Jakie jeszcze sytuacje spotkają uczniów Zuzy i Małeckiego?

 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

 • Mia i Migusie

  Podczas budowy luksusowego kompleksu hotelowego, w środku rozległego i pięknego lasu, jeden z robotników o imieniu Pedro zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Jego córeczka Mia udaje się na poszukiwania zaginionego ojca. Dziewczynka, aby dotrzeć do miejsca budowy, wędruje przez tajemniczy las. Spotyka w nim stworzenia zwane Migusiami. Są one strażnikami drzewa, które ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wszystkich istot żyjących na Ziemi, a budowa hotelu zagraża jego dalszemu istnieniu. Mia...