• Informacje na temat:

  akademie teatralne

Artykuły na temat: akademie teatralne
 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał dostał się do Akademii Teatralnej!

  Laureat tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Nadzieja Telewizji - Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl" - ma powód do wielkiej radości. Jego nazwisko znalazło się na ogłoszonej 5 lipca liście osób przyjętych na I rok studiów na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej.

 • Teatralny debiut Zofii Wichłacz

  Znaną z roli "Biedronki" w "Mieście 44", Zofię Wichłacz znów zobaczymy, jako "dziewczyną wojenną". W spektaklu Teatru Polonia "Porozmawiajmy po niemiecku" wcieli się w nastoletnią Polkę. Dla aktorki to debiut teatralny.

 • "Klan": Anna Powierza zadebiutuje na teatralnej scenie!

  ...dlatego, że nie ma dyplomu ukończenie szkoły teatralnej, nie dostawała propozycji zagrania na profesjonalnej scenie. O tym, by wystąpić w teatrze, marzyła jednak od dawna. Kilka dni temu zamieściła na(...) teatralnej scenie. ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał celuje w... Akademię Teatralną

  ...- Nie wiem, czy się dostanę... Co roku zdaje do Akademii Teatralnej mnóstwo młodych i zdolnych ludzi, półtora tysiąca osób na 25 miejsc, więc konkurencja jest naprawdę spora - powiedział ostatnio(...) o studiowaniu aktorstwa w Warszawie miało też jego niedawne spotkanie ze studentami I roku Akademii Teatralnej i udział w ich fuksówce, na którą zaprosiła go koleżanka z planu "rodzinki.pl", wcielająca się...

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

 • "Barwy szczęścia": Mariusz Ostrowski był "teatralnym banitą"

  ..., że usunięto pana z Akademii Teatralnej... - ...choć stopnie miałem dobre. Zostałem relegowany za absencję - chodziłem tylko na te zajęcia, które mnie interesowały. Ale nie ma tego złego... dostałem...

 • Oscary czeka rewolucja?

  To już oficjalne - przyszłoroczna gala rozdania Oscarów będzie miała nowych producentów. Craig Zadan i Neil Meron, którzy przygotowywali trzy ostatnie ceremonie, podziękowali Akademii za współpracę.

 • "Komisarz Alex": Julia Rosnowska marzy o wielkich rolach teatralnych

  Julia Rosnowska, czyli Monika z "Komisarza Aleksa", która świetnie sprawdza się przed kamerą, chciałaby być przede wszystkim aktorką... teatralną. Właśnie przygotowuje się do premiery "Zazdrości" w stołecznym Teatrze Kamienica.

 • Zofia Kucówna: Wiele się dzieje

  Przed laty szturmem zdobyła polską scenę i do dziś nazywana jest jedną z najlepszych polskich aktorek teatralnych. 12 maja Zofia Kucówna obchodzić będzie 82. urodziny. Nadal jest w znakomitej formie.

Zdjęcia na temat: akademie teatralne
Wideo na temat: akademie teatralne
 • Musiał o egzaminach: "Nie miałem czasu się przygotować"

  Maciej Musiał nie rezygnuje z bycia zawodowym aktorem. Zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie w przyszłym roku, a najbliższe miesiące wykorzystać na przygotowanie się do egzaminów wstępnych. Jednocześnie aktor będzie studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

 • Zofia Zborowska wyśmiewa Bachledę i Rosati

  Zofia Zborowska w programie "Demakijaż" wyśmiała swoje koleżanki-aktorki, które chwalą się tym, iż ukończyły szkołę filmową Lee Strasberga w USA. Zdaniem Zofii Zborowskiej, absolwentki Akademii Teatralnej w Warszawie, to żadna filozofia zdobyć dyplom prywatnej szkoły aktorskiej. "Wszyscy się tak jarają i mówią: Boże, Lee Strasberg - taka świetna szkoła... Płacisz i się dostajesz. Przepraszam, że

 • Filmowy zwiastun powieści "Zaczaruj mnie"

  Książkę promuje filmowy zwiastun, w którym w główną bohaterkę – Zośkę – wciela się Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Na dobre i na złe”, „To nie koniec świata!”), a w jej przyjaciół Maciej Radel („Brzydula”, „Na dobre i na złe”) i Malwina Turek(studentka III roku Akademii Teatralnej). Trójkę młodych aktorów zobaczymy też na okładce, a Karolina Frankowska pracuje już nad opartym na powieści

Dyskusje na temat: akademie teatralne