• Informacje na temat:

  akcja cba

Artykuły na temat: akcja cba
 • Gwiazdor disco polo zatrzymany przez CBA?! Wokalista zaprzecza!

  To spory szok dla wszystkich fanów muzyki disco polo.  Jak podało Radio Zet, a później PAP, Gwiazdor tego gatunku został zatrzymany przez CBA. Powód? Robert K. miał ponoć wyłudzić podatek VAT. Skarb państwa mógł stracić na tym 3 miliony złotych!  Funkcjonariusze zatrzymali już luksusowe BMW gwiazdora na poczet przyszłych kar.  Okazuje się, że była to grubsza akcja CBA, bo w tym samym czasie...

 • "Służby specjalne" : Żartobliwie - ABC

  Aby zrozumieć nowy film Patryka Vegi, musimy opanować specjalny słowniczek. W zamkniętym świecie tajnych służb obowiązuje bowiem agenturalna nowomowa, gdzie na CBA mówi się żartobliwie ABC. O "Służbach specjalnych" dla Interii pisze Joanna Ostrowska.

 • Agent CBA pracował nad Marczuk-Pazurą aż dwa lata!

  Akcja została w pełni udokumentowana operacyjnie za pomocą nagrań i filmów - podaje "Gazeta Wyborcza", pisząc o kulisach działań Centralnego Biura Śledczego. Weronika, jako radca prawny, miała podpisać pełnomocnictwa na reprezentowanie firmy agenta Tomka. Na spotkaniu w jednej z restauracji, gdzie wręczono jej łapówkę, przyniosła projekt umowy z założoną przez CBA spółką. Pieniądze zostały...

 • Dziennikarz TVN24 z zarzutami

  Zarzut ujawnienia protokołu ze śledztwa postawiła krakowska prokuratura dziennikarzowi TVN24 Krzysztofowi Skórzyńskiego. W poniedziałek, 11 stycznia, Skórzyński został przesłuchany; dziennikarz nie przyznał się do zarzutu - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie, Bogusława Marcinkowska.

 • Co łączy Marczuk-Pazurę z Kwaśniewskimi?

  Agent CBA o operacyjnym nazwisku "Tomasz Małecki" prowadził równolegle sprawę Weroniki Marczuk-Pazury oraz... "domu państwa Kwaśniewskich".

 • "Spowiedź" Weroniki Marczuk

  Jolanta Pieńkowska będzie gościć Weronikę Marczuk w swoim programie "Dwie strony medalu". Bohaterami audycji są ludzie, którzy zaistnieli w świecie mediów w trudnych okolicznościach.

 • TVN zaskoczony zatrzymaniem jurorki "YCD"

  ..."Jestem zaskoczony tą wiadomością" - mówi Agustin Egurrolla , kolega zatrzymanej wczoraj (23 września) przez CBA pod zarzutem korupcji byłej żony aktora Cezarego Pazury .

 • Weronika Marczuk w "Tańcu..."

  Weronika Marczuk, była żona aktora Cezarego pazury, dołączyła do grona uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Tym samy potwierdziły się nasze informacje.

 • Czarne chmury nad Kwaśniewskimi! "Znów mają kłopoty"

  ...prokuratura i CBA, aby wyjaśnić słowa nieżyjącego już polityka. Sprawę jednak ostatecznie umorzono. Kwaśniewscy zapewniali, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, a Mariusz Kamiński "ma na ich punkcie(...) Kwaśniewskich. CBA wciąż przekonuje, że rezydencja miała zostać nabyta przez nich nielegalnie! Wygląda na to, że w ramach "dobrej zmiany" Kwaśniewscy znów mogą mieć sporo kłopotów...

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

Wideo na temat: akcja cba
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.