• Informacje na temat:

  akcja cba w ministerstwie rolnictwa

Artykuły na temat: akcja cba w ministerstwie rolnictwa
 • Dziennikarz TVN24 z zarzutami

  Zarzut ujawnienia protokołu ze śledztwa postawiła krakowska prokuratura dziennikarzowi TVN24 Krzysztofowi Skórzyńskiego. W poniedziałek, 11 stycznia, Skórzyński został przesłuchany; dziennikarz nie przyznał się do zarzutu - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie, Bogusława Marcinkowska.

Wideo na temat: akcja cba w ministerstwie rolnictwa
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.