• Informacje na temat:

  akcja w tatrach

Artykuły na temat: akcja w tatrach
 • Tatry zafascynowały Lindę

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • Bollywood pod Tatrami

  Deszczowa pogoda pod Giewontem pokrzyżowała plany ekipy filmowej z Bollywood. Hindusi od wtorku w Zakopanem kręcą epizod filmu "Yeh Hai Jo Mohabbat". Mieli pozostać pod Tatrami przez 10 dni, ale ich pobyt najprawdopodobniej się wydłuży.

 • Jacek Kurski na ramówce TVP: Poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii minutą ciszy

  Znany producent utonął w niedzielę w jeziorze Kisajno na Mazurach. Przez kilka dni trwała akcja poszukiwawcza. 22 sierpnia wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński poinformował, że ciało producenta(...) ciszy uczcić pamięć zarówno Piotra, jak i osób, które zginęły w wyniku czwartkowej burzy w Tatrach. "Pięć ofiar w Tatrach, cztery po stronie polskiej, jedna po stronie słowackiej, kilkadziesiąć osób...

 • Arash: Teledysk w Tatrach

  Arash, irański wokalista ze szwedzkim paszportem, w piątek, 19 maja, rozpoczyna w słowackich Tatrach zdjęcia do najnowszego teledysku. Z tej okazji w środę, 17 maja, spotkał się z dziennikarzami w bratysławskim klubie "Peoples". Na konferencji był także obecny reporter INTERIA.PL.

 • Michał Żebrowski: Czego chciałby nauczyć synów?

  Michał Żebrowski (47 l.) to tata na medal...

 • Bollywood na Podhalu

  W Kościelisku koło Zakopanego rozpoczęły się w poniedziałek, 6 lutego, zdjęcia do indyjskiej superprodukcji filmowej zatytułowanej "Fanaa". To romans połączony z kinem akcji. Tatry "grają" w tym filmie góry Kaszmiru, niedostępne dla indyjskich filmowców z powodu toczącego się tam konfliktu.

 • Hanna Gucwińska i Antoni Gucwiński przeżyli utratę pracy. Wyrzucili ich z dnia na dzień

  ...fundację "Viva! Akcja dla zwierząt" o znęcanie się nad niedźwiedziem Mago. W 1991 r. pan Antoni ocalił to wychowane w Tatrach zwierzę przed uśpieniem i przyjął pod dach swojego zoo. Gdy jednak samiec...

 • Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja(...), Krakowie, Lądku Zdroju, Karpaczu, nad Bałtykiem, górach Izerskich, czy w polskich Tatrach. On też zagrali w "Pierwszej miłości"! "Pierwsza miłość" to również plejada znanych polskich gwiazd, które...

 • Kutz i "Stare srebra"

  Marek Kondrat, Jerzy Trela i Anna Polony to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Kazimierza Kutza "Stare srebra". Zdjęcia rozpoczną się 3 września w Zakopanem. Kazimierz Kutz powraca do kina po sześciu latach przerwy, tragikomedią, która w bezpośredni sposób dotyka wciąż aktualnego problemu lustracji.

Wideo na temat: akcja w tatrach
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.