• Informacje na temat:

  akcja w tatrach

Artykuły na temat: akcja w tatrach
 • Tatry zafascynowały Lindę

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • Bollywood pod Tatrami

  Deszczowa pogoda pod Giewontem pokrzyżowała plany ekipy filmowej z Bollywood. Hindusi od wtorku w Zakopanem kręcą epizod filmu "Yeh Hai Jo Mohabbat". Mieli pozostać pod Tatrami przez 10 dni, ale ich pobyt najprawdopodobniej się wydłuży.

 • Hanna Gucwińska i Antoni Gucwiński przeżyli utratę pracy. Wyrzucili ich z dnia na dzień

  ...fundację "Viva! Akcja dla zwierząt" o znęcanie się nad niedźwiedziem Mago. W 1991 r. pan Antoni ocalił to wychowane w Tatrach zwierzę przed uśpieniem i przyjął pod dach swojego zoo. Gdy jednak samiec...

 • Arash: Teledysk w Tatrach

  Arash, irański wokalista ze szwedzkim paszportem, w piątek, 19 maja, rozpoczyna w słowackich Tatrach zdjęcia do najnowszego teledysku. Z tej okazji w środę, 17 maja, spotkał się z dziennikarzami w bratysławskim klubie "Peoples". Na konferencji był także obecny reporter INTERIA.PL.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja(...), Krakowie, Lądku Zdroju, Karpaczu, nad Bałtykiem, górach Izerskich, czy w polskich Tatrach. On też zagrali w "Pierwszej miłości"! "Pierwsza miłość" to również plejada znanych polskich gwiazd, które...

 • Bollywood na Podhalu

  W Kościelisku koło Zakopanego rozpoczęły się w poniedziałek, 6 lutego, zdjęcia do indyjskiej superprodukcji filmowej zatytułowanej "Fanaa". To romans połączony z kinem akcji. Tatry "grają" w tym filmie góry Kaszmiru, niedostępne dla indyjskich filmowców z powodu toczącego się tam konfliktu.

 • Alicja Bachleda-Curuś: rodzina naciska, by wreszcie wyszła za mąż?

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) wcale nie spieszy się przed ołtarz, choć wie, że rodzina chętnie pobawiłaby się na jej weselu. Wszyscy nie mogą doczekać się momentu, aż aktorka oznajmi, że się zakochała i wkrótce wyjdzie za mąż.

 • Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • "Blondynka": Magda Schejbal kocha muzykę folkową i... przystojnego górala!

  Magdalena Schejbal, czyli Jagna z "Blondynki", oceniać będzie gwiazdy "SuperSTARcia", które dziś wieczorem zmierzą się z muzyką... folkową. Aktorka nie kryje, że kocha folk!

 • Kutz i "Stare srebra"

  Marek Kondrat, Jerzy Trela i Anna Polony to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Kazimierza Kutza "Stare srebra". Zdjęcia rozpoczną się 3 września w Zakopanem. Kazimierz Kutz powraca do kina po sześciu latach przerwy, tragikomedią, która w bezpośredni sposób dotyka wciąż aktualnego problemu lustracji.

Wideo na temat: akcja w tatrach
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.