• Informacje na temat:

  akcja w warszawskim metrze

Artykuły na temat: akcja w warszawskim metrze
 • Start już za tydzień!

  ...od szesnastego roku życia. Najpierw w Koszalinie, potem w warszawskim Studio Buffo. Pojawił się w "Metrze", "Przeżyj to sam", "Tyle miłości", a jako solista zatańczył właśnie w Moulin Rouge. Nie udało(...) bohaterami są młodzi (18-22 lata) studenci pierwszego roku i nieco od nich starsi nauczyciele Akademii, a także jej kierownictwo - seniorzy w muzycznej branży. Akcja "Tancerzy" rozgrywa się w pięknych...

 • Polskie filmy na 8. PKO Off Camerze

  Podczas tegorocznego festiwalu PKO Off Camera w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych będzie można zobaczyć kilka nowości, między innymi "Strefę nagości" Urszuli Antoniak i "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana. O triumf powalczą również dobrze znane publiczności obrazy: "Bogowie", "Miasto 44" i "Disco polo.

 • "Kontrolerzy" w kinach

  Film "Kontrolerzy" , który zdobył Nagrodę Publiczności na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym i jest kandydatem węgierskiej kinematografii do Oscara, wejdzie w piątek, 14 stycznia, na ekrany polskich kin.

 • Weekend w kinie

  Musical "Upiór w operze" , węgierski film "Kontrolerzy" , amerykańska komedia sensacyjna "Ocean's Twelve: Dogrywka" oraz hiszpański dramat "Tajemnica Galindeza" - to tytuły, które w piątek, 14 stycznia, zadebiutują na ekranach polskich kin.

 • "Tancerze" już za tydzień!

  Wszyscy starają się wykorzystać zainteresowanie Polaków tańcem, którzy chętnie wpierw oglądali pląsające gwiazdy, potem młodych ludzi marzących o karierze na parkiecie. W końcu sami ruszyli na kursy, by potem bić rekordy w jednoczesnym tańcu. Tym bardziej opornym producenci zaproponowali film "Kochaj i tańcz". Telewizja polska postanowiła ukroić z tego tortu kawałek dla siebie i za tydzień planuje premierę tanecznego serial u - "nowej superprodukcji".