• Informacje na temat:

  akcje charytatywne

Artykuły na temat: akcje charytatywne
 • Marcelina Zawadzka (28 l.) od czasu do czasu wspiera różne akcje charytatywne. Zazwyczaj gwiazdy są chwalone przez fanów za taką pomoc, ale tym razem była Miss Polonia nie usłyszała miłych słów.

 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem.

 • "Druga szansa" charytatywnie

  ...samotnej matki. Postępy akcji charytatywnej "Dzień Dobrej Szansy" można śledzić codziennie w programie "Dzień Dobry TVN" między 08:00-10:00. Ambasadorzy akcji będą oczekiwać na dary w poniższych...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • Agnieszka Kaczorowska (23 l.) postanowiła jakiś czas temu włączyć się w akcję organizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Na internetowej aukcji można było wylicytować spotkanie z gwiazdą. Pieniądze zostaną przekazane na budowę protezy sztucznego serca. Kolację z Agnieszką wygrał pewien postawny mężczyzna, który musi zapewne być wielkim fanem talentu Agnieszki. Widać, że wspólna kolacja sprawiła frajdę obojgu!

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Magda Steczkowska wzięła udział w akcji charytatywnej. Pomogła choremu dziecku!

  Magda Steczkowska (40 l.) postanowiła włączyć się w jedną z akcji charytatywnych. Tym samym wspomogła chorą Weronikę. Zawalczyła o jej zdrowie i marzenia.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  ...w kampanię "Nie pękam - spełniam marzenia" i uczestniczy w projekcje "Kolacja Marzeń". Aktywnie wspiera też akcje "Wielcy Małym" oraz "Szlachetna Paczka" i współpracuje z Fundacją Iskierka. - Przychodzi...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

Zdjęcia na temat: akcje charytatywne
Wideo na temat: akcje charytatywne
 • Nowa charytatywna moda na Facebooku

  „Dobre Słowo na Święta” to kolejna z charytatywnych akcji, które - poza sprawieniem komuś przyjemności i dobrą zabawą - mają na celu przede wszystkim zbiórkę pieniędzy na pomoc potrzebującym. W tym przypadku chodzi o zakup specjalistycznego sprzętu dla Kliniki Budzik założonej przez aktorkę Ewę Błaszczyk. Wystarczy nagrać życzenia świąteczne bądź noworoczne i umieścić na Facebooku. W akcji może wziąć udział każdy. – Część dochodu jest przeznaczona na Fundację „Akogo?” Wiele gwiazd się w...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. Oboje przyznają, że nie trzeba było długo namawiać ich do udziału w kampanii, chętnie wspierają bowiem wszelkie akcje charytatywne. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia 2015 roku.

 • Spisek

  Kontynuacja popularnego filmu sensacyjnego "Largo Winch", porównywanego ze słynnymi seriami przygód Jasona Bourne'a i Jamesa Bonda. Jedna z największych europejskich produkcji roku, do której zdjęcia kręcono w Niemczech, Francji, Belgii, Tajlandii i Hongkongu. W gwiazdorskiej obsadzie u boku przystojnego Tomera Sisley, dawno niewidzianej na ekranach kin Sharon Stone ("Nagi instykt", "Kasyno", "Broken Flowers") oraz ulubionego aktora Emira Kusturicy - Mikiego Manojlovica ("Underground",...

Dyskusje na temat: akcje charytatywne
 • Re: Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Mam w lodówce 5000 czekoladek, a mój znajomy ma jedną. Namówiłem go, aby ją oddał bezdomnemu. Tak właśnie działają akcje charytatywne celebrytów.

 • Re: ​"Klan": Aldona Orman wie, co to znaczy być seksi!

  Bardzo spoko babka. W Wikipedii mozna przeczytac, ze angazuje sie w liczne akcje charytatywne na rzecz dzieci i wcale sie z tym nie obnosi. Raczej prozni tez szukac o niej sensacji w brukowcach. Z wygladu bardzo sexy, ale jak dla mnie lepiej wygladala w ciemniejszych wlosach.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Akurat prawdziwe gwiazdy nie powinny narzekać i pewnie nie narzekają (to tylko nagonka dziennikarzy), bo emeryturę mogą oddać na akcje charytatywne. Jeżeli ktoś myśli, to wie, że ich gaże były i są wysokie, co zapewnia im życie takie jakie chcą. Nawet jeśli już nie występują i mieli głowę na karku, to pławią się w luksusach, nie dostępnych, dla pracujących zawodowo.

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  dziennikarzy na rynku, zero dotacji czy abonamentu, dobre programy informacyjne i jeszcze akcje charytatywne wspiera. TVP należy jak najszybciej sprywatyzować!!

 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  Nie muszę ich znać, żeby stwierdzić czym się kierują angażując się w takie akcje. Mnie chodzi o to, że ludzie po prostu nie potrafią tego poprawnie ocenić. Jak nie jesteś aktorką ani celebrytką to angażowanie się w akcje charytatywne i tak by ci nie pomogły się wypromować.

 • Re: Magdalena Różczka odchodzi z "Lekarzy"?!

  Dla Ciebie marna aktoreczka a dla mnie wzór do naśladowania nikt nie widzi tego jaka jest naprawdę jak angażuje się w akcje charytatywne pomaga chorym dzieciom... żaden aktor nie robi tyle dobrego co Pani Magda

 • Re: Magdalena Różczka odchodzi z "Lekarzy"?!

  Jak dla ciebie ona jest wzorem do naśladowania to serdecznie współczuję. Ale w sumie nie powinno mnie to dziwić, bo poziom naszego społeczeństwa jest coraz gorszy. Te całe akcje charytatywne robi tylo po to, żeby się wypromować. To jest taka przykrywka, żeby idioci ją uwielbiali.

 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  Ja też angażuje się w akcje charytatywne i nie chcę się w ten sposób wypromować a ty nie znasz aktorów, nie wiesz czym się kierują pomagając. Twoim zdaniem powinni siedzieć w domu i nic nie robić? A co z chorymi dziećmi?

 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  Trudno się dziwić, że ludzie ich pokroju angażują się w różne akcje charytatywne. Chodzi o to, żeby się wypromować tanim kosztem. Nasze zidiociałe społeczeństwo od razu im uwierzy i bezkrytycznie będzie ich uwielbiać. Czasami się wstydzę, że mamy takich bałwanów w społeczeństwie.

 • Re: Gwiazdy "Klanu" w akcji "Pomaluj mi baranka"!

  Bardzo dobrze,że są takie akcje charytatywne:-) !