• Informacje na temat:

  akordeon 60

Artykuły na temat: akordeon 60
 • Mira Kubasińska: Wielki ogień zgasł

  W latach 60. i 70. Mira Kubasińska (+61 l.) była jedną z najciekawszych kobiet polskiego rocka i bluesa. Największą popularność zdobyła z zespołem Breakout. Po rozwodzie z Tadeuszem Nalepą (+64 l.) jej życie zaczęło przypominać równię pochyłą.

 • Slovian'sky: Ballada Nocnego Stróża (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć "Balladę Nocnego Stróża" - najnowszy teledysk folkowej grupy Slovian'sky.

 • Krystyna Loska nie dorobiła się na telewizji. Ma głodową emeryturę

  ..., chochliki w oczach. Grała na akordeonie i pięknie śpiewała. Wszyscy prorokowali, że pójdzie do szkoły aktorskiej. Ona tymczasem myślała o... klasztorze! I to bardzo poważnie. - Był to efekt uboczny(...) występujący w latach 60. w Teatrze Telewizji. Była też gospodynią programu "Archiwizja" w TVP Kultura. - Cieszyłam się, że mogłam powspominać stare dzieje - mówi. Po kilku latach pojawiły się kłopoty...

 • Jim Capaldi nie żyje

  Jim Capaldi, legendarny perkusista grupy Traffic, kompozytor i autor tekstów, zmarł we wczesnych godzinach rannych w piątek, 28 stycznia. Miał 60 lat. Śmierć zastała muzyka w londyńskiej klinice. Capaldi cierpiał na raka żołądka.

 • "Mam talent!": Był najlepszy!

  We wspaniałym stylu Marcin Wyrostek wygrał drugą edycję programu "Mam talent!" i 300 tysięcy złotych. Niesamowity akordeonista ze Śląska podbił serca widzów nie tylko fantastyczną grą, ale i skromnością.

 • Tereza Salgueiro wraca do swojej ziemi

  W przyszłą sobotę (12 lutego), w ramach Ethno Jazz Festival we Wrocławiu wystąpi Tereza Salgueiro, była wokalistka portugalskiej grupy Madredeus.

 • Plantacja pełna radości

  Robert Plant - Band Of Joy, Universal Music Polska

 • Oświęcim: Nowe gwiazdy festiwalu

  Genesis Klassik, Trebunie Tutki & Twinkle Brothers, Nomada oraz Mosa Sisic & The Gypsy Express to kolejne gwiazdy, które uświetnią Life Festival Oświęcim 2010 - Festiwal dla Pokoju.

 • Czesław Mozil: Misja i kompleksy

  Nagrał wiersze Miłosza, choć sepleni i nie czyta poezji. Teraz chce być pokazywany na lekcjach polskiego i denerwuje się, gdy ludzie biorą go za kabareciarza, by za chwilę zaznaczyć, że to tylko jego kompleksy. Jedyny taki Czesław. Czesław Mozil.

 • Robert Plant: Gdy tańczą anioły

  Tylko w INTERIA.PL możecie premierowo posłuchać utworu "Angel Dance", pierwszego singla z płyty "Band Of Joy" Roberta Planta.

Wideo na temat: akordeon 60
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.