• Informacje na temat:

  akrobatki

Artykuły na temat: akrobatki
 • Szpital

  Akrobatka cyrkowa Anastazja Borisova podczas występu spadła z dużej wysokości, doznała poważnych obrażeń i uszkodziła sobie rękę. Dziewczyna podaje w szpitalu...

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Biorę sprawy w swoje ręce!

  ...w kierunkach, związanych ze sceną - śpiewałam w musicalu, tańczyłam w zespole, a nawet występowałam w cyrku, w roli akrobatki, tancerki i ... pomocnika klauna! A jak trafiła Pani do serialu...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Zofia Czerwińska: Starość to kara. Stwórca zrobił nam świństwo

  Zofia Czerwińska (84 l.) przyznaje, że starość jest dla niej ciosem, którego się nie spodziewała. Jesień życia udaje jej się przeżyć tylko i wyłącznie dzięki wrodzonemu poczuciu humoru.

 • "Mam talent": Boska syrena w finale

  Ania Filipowska, 25-letnia akrobatka z Katowic, była reprezentantka Polski, wygrała ostatni półfinał piątej serii "Mam talent".

 • Gwiazdy po latach: "Zbuntowany anioł"

  Milagros, porzucona przez rodziców jako niemowlę, dorasta w zakonnym przytułku. Dzieciństwo upływa jej wśród sióstr i chłopców z sąsiedztwa, którzy zarażają ją miłością do piłki nożnej. Ale mając 18 lat Mili, w sekrecie przed swoimi opiekunkami, wymyka się z sierocińca, by bawić się w nocnym klubie w podejrzanym towarzystwie. Tam też poznaje przystojnego młodego chłopaka z bogatej rodziny, imieniem Ivo (Facundo Arana). Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i będzie to wyjątkowo...

 • Bierze sprawy w swoje ręce

  Przed wakacjami z zapartym tchem śledziliśmy losy jej serialowej bohaterki, której przyszło zapłacić za błędy młodości. Aktorka opowiada o realizacji życiowych marzeń i o tym, jak trafiła do... cyrku!

 • Jej zagraniczna kariera

  Czyżby kariera Izy Miko nabierała wreszcie rozpędu? Polka zdobyła kolejną rolę w amerykańskim serialu.

 • "Mam talent": Ocean możliwości

  "Trzeba być głuchym jak pień, żeby nie usłyszeć, że jesteś wokalnym geniuszem" - tak Robert Kozyra skomentował występ Marty Podulki, wbijając przy okazji szpilę jurorom "X Factor". Wokalistka została bowiem odrzucona w tym programie przez Czesława Mozila tuż przed finałem.

Zdjęcia na temat: akrobatki