• Informacje na temat:

  aktor artur chamski

Artykuły na temat: aktor artur chamski
 • Artur Chamski pomógł rodzicom w zakupie domu!

  Piękny gest Artura Chamskiego (36 l.)!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Artur Chamski miał poważny wypadek!

  Jak donoszą media, Artur Chamski (35 l.) uległ bardzo groźnemu wypadkowi samochodowemu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3": Są pierwsze gwiazdy!

  Robert Rozmus, Kaja Paschalska, Stefano Terrazzino i Katarzyna Cerekwicka będą gwiazdami trzeciej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Artur Chamski miał groźny wypadek!

  Aktor i wokalista Artur Chamski, czyli Patryk z "Na Wspólnej" i Radek z "Kochaj mnie, kochaj!", miał poważny wypadek samochodowy. Jak donoszą media doznał urazu głowy i trafił do szpitala, a jego samochód nadaje się do kasacji.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Chamski z Brylantowym Mikrofonem

  Po trzynastu tygodniach trudnych zmagań i pracy Brylantowy Mikrofon zdobył Artur Chamski. W finale znalazła się też Karolina Nowakowska.

 • Artur Chamski nagrywa w Londynie

  Wokalista i aktor Artur Chamski, laureat programu "Jak oni śpiewają" (2008), w drugiej połowie października w Londynie będzie nagrywał swoją debiutancką płytę.

 • Chamski o nadziejach na wygraną

  Artur Chamski , chłopak z małego miasteczka, który oczarował nastoletnie fanki i wygrał z łatwością IV edycję "Jak oni śpiewają" , w sobotę zmierzy się w finale z Krzysztofem Respondkiem i Agnieszką Włodarczyk.

 • Artur Chamski: Sam wyda swoją płytę!

  "Jeżeli chcesz się pod czymś podpisać i czuć się z tym dobrze, musisz wziąć sprawy w swoje ręce" - mówi Artur Chamski, aktor i piosenkarz, zwycięzca IV edycji programu "jak Oni śpiewają". Artysta pracuje obecnie nad płytą, której premiera planowana jest na marzec 2011 roku.

Wideo na temat: aktor artur chamski
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...

Dyskusje na temat: aktor artur chamski