• Informacje na temat:

  aktor belmondo

Artykuły na temat: aktor belmondo
 • Rozwiódł się na starość

  Słynny francuski aktor, Jean-Paul Belmondo, mimo że ma już 75 lat postanowił rozwieść się ze swoją, o 32 lata młodszą, żoną.

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • ...i waży 2800 g" - pochwalił się na Facebooku słynny detektyw. Dziś "junior" ma 2 latka, a jego tata 54! Aktor Hen­ryk Go­łę­biew­ski (58 l.) zo­stał szczę­śli­wym tatą Róży w wieku 52 lat(...) w świętym mieście Lourdes – "po upojnej nocy z szampanem i ostrygami"! 81-letni dziś Jean-Paul Belmondo w wieku 70 lat zo­stał ojcem po raz czwar­ty. Jego druga żona, Natty, uro­dzi­ła w 2003 roku...

 • Stan zdrowia Belmondo "ustabilizowany"

  Stan zdrowia słynnego francuskiego aktora Jeana-Paula Belmondo "ustabilizował się" i niedługo opuści on oddział intensywnej terapii - głosi wydany w sobotę, 11 sierpnia, komunikat szpitala św. Józefa w Paryżu, gdzie Belmondo przebywa od kilku dni.

 • Edyta Wojtczak poświęciła się dla ukochanego

  ...jak magnes. Flirciarz i wesołek, fascynował filmową urodą francuskiego aktora Jean-Paula Belmondo. Plotki korytarzowe wiązały go z wieloma złamanymi sercami. I byłby wiecznym kawalerem, gdyby nie(...) nie ona rozbiła jego związek z aktorką Zofią Rysiówną. Również ówczesny prezes telewizji, Włodzimierz Sokorski, słynny znawca kobiecej urody, był oczarowany. - Bierzemy to cudo na antenę...

 • Belmondo wraca do zdrowia

  Francuski aktor Jean-Paul Belmondo opuścił we wtorek, 14 sierpnia, oddział intensywnej terapii, ale nadal pozostanie w paryskim szpitalu. Przypomnijmy, że 68-letni gwiazdor został w ciężkim stanie przetransportowany z Korsyki do paryskiego szpitala po wylewie, który miał w ubiegłą środę, 8 sierpnia.

 • Jean-Paul Belmondo w szpitalu

  Słynny francuski aktor Jean Paul Belmondo ("Zawodowcy", "Dziewczyna dla dwóch", "Do utraty tchu") został w środę, 8 sierpnia, przewieziony helikopterem do szpitala w Bastii na Korsyce z podejrzeniem wylewu. Stan 68-letniego aktora okazał się na tyle poważny, że tego samego dnia wieczorem, przetransportowo go do paryskiej kliniki. Belmondo spędzał wakacje w małej wiosce, w północnej części Korsyki

 • Jean-Paul Belmondo: Od boksera do aktora

  Trzymał w ramionach największe gwiazdy światowego kina - Jeanne Moreau, Catherine Deneuve i Sophię Loren. Jean-Paul Belmondo, jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów, we wtorek, 9 kwietnia, obchodzi 80. urodziny. Najlepsze jego kreacje pochodzą z filmów: "Do utraty tchu", "Borsalino", "Zawodowiec" i "Stravinsky".

 • Jean-Paul Belmondo wyszedł ze szpitala

  Jean-Paul Belmondo opuścił w środę, 22 sierpnia, paryski szpital, w którym leczył się po przebytym dwa tygodnie temu udarze mózgu. Informację tej treści podała dyrekcja placówki. Słynny francuski aktor wyszedł ze szpitala kilkanaście dni wcześniej, niż uprzednio zapowiadano.

 • Belmondo nagrodzony w Cannes

  Jean-Paul Belmondo, legenda francuskiego kina, został we wtorek, 17 maja, uhonorowany Złotą Palmą za całokształt twórczości. Nagrodę wręczono mu podczas uroczystej gali na festiwalu filmowym w Cannes.

Wideo na temat: aktor belmondo
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor belmondo