• Informacje na temat:

  aktor czterech pancerni i pies

Artykuły na temat: aktor czterech pancerni i pies
 • "Czterej pancerni i pies": Sztuka zawróciła mu w głowie

  Janusz Gajos bardzo poważnie myślał o studiowaniu architektury. Ale, nieoczekiwanie, nawet dla siebie samego, uległ magii teatru. I marzenia o aktorstwie już nie porzucił, mimo że do łódzkiej PWSFTviT dostał się dopiero za czwartym razem!

 • Franciszek Pieczka: Nie będzie podsumowań

  "Czterej pancerni" wynieśli go na szczyty popularności, po 50 latach widzowie kochają go jako Japycza w "Ranczu".

 • "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  ...przyniosła mu największą serialową popularność. Pewnie dołączając do obsady "Czterech pancernych i psa", aktor nawet nie przypuszczał, że czterdzieści lat później nie raz zdarzy mu się usłyszeć od(...): żarty, śmiech, częste wspólne muzykowanie  - wspominał w jednym z wywiadów aktor. Niestety, nadszedł wrzesień 1939 roku i niemal z godziny na godzinę chłopiec musiał stać się mężczyzną. Ojciec...

 • Barbara Krafftówna: Szczęście jest bardzo kruche

  Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z serialu "Czterej pancerni i pies", jako aktorka miała wiele szczęścia - grała wspaniałe role w filmach i serialach, odnosiła sukcesy na scenie, zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród. Niestety, w życiu prywatnym los nie skąpił jej ciężkich chwil.

 • "Czterej pancerni i pies": Barbara Krafftówna wie, że szczęście jest bardzo kruche

  Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z serialu "Czterej pancerni i pies", jako aktorka miała wiele szczęścia - grała wspaniałe role w filmach i serialach, odnosiła sukcesy na scenie, zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród. Niestety, w życiu prywatnym los nie skąpił jej ciężkich chwil i bolesnych kopniaków...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • "Czterej pancerni i pies": Franciszek Pieczka to nie tylko Gustlik!

  Myślicie, że Franciszek Pieczka to tylko "Czterej pancerni i pies"? Nic bardziej mylnego! Ten wybitny polski aktor filmowy i teatralny, nestor sztuki aktorskiej, który niedawno świętował jubileusz 60-lecia pracy, nadal jest aktywny zawodowo.

 • Janusz Gajos: Aktorstwo to coś więcej niż zawód

  Ma na swoim koncie ponad 350 ról filmowych i teatralnych. I ma apetyt na więcej! 23 września kończy 75 lat.

 • "Przygody psa Cywila": Serial o psie, który pracował w MO

  Nie ma się co oszukiwać – lubimy, kiedy bohaterem filmu bądź serialu jest pies. Potwierdza się to od początku, od sławy Szarika z "Czterech pancernych i psa", który szybko doczekał się następcy w "Przygodach psa Cywila".

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: aktor czterech pancerni i pies
Dyskusje na temat: aktor czterech pancerni i pies
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Sztuka zawróciła mu w głowie

  Najlepszy aktor w Polsce!!! Uwielbiam go w dzieciństwie Czterech pancernych oglądaliśmy z wypiekami na twarzy a potem kultowy Żółty szalik... Ci obecni aktorzy do pięt mu nie dorastają...

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Sztuka zawróciła mu w głowie

  pseudoaktorzy-celebryci. Janusza Gajosa bardzo polubiłem za rolę Janka Kosa w "Czterech pancernych" i doceniam jego kunszt aktorski w innych rolach. Martwi mnie tylko jego bratanie się z KOD-em - szkoda, bo(...)A ja uwielbiam "Czterech pancernych", podobnie jak "Stawkę większą niż życie", "Janosika", czy też późniejsze "Czarne chmury" i parę innych seriali. Z współczesnych seriali to jeszcze tylko da się