• Informacje na temat:

  aktor douglas - walka z rakiem

Artykuły na temat: aktor douglas - walka z rakiem
 • Zmarła Diana Douglas

  Aktorka, modelka i pierwsza żona Kirka Douglasa, Diana Douglas, zmarła w wieku 92 lat. Przegrała walkę z rakiem.

 • Michael Douglas: Wygra walkę z rakiem?

  Michael Douglas po raz pierwszy od czasu wykrycia u niego raka gardła wystąpił w telewizji. "Chemioterapia jest nokautująca" - powiedział w programie "Late Show with David Letterman".

 • Chory na raka Douglas: Wygram walkę

  Michael Douglas , u którego niedawno wykryto raka, nie zamierza się poddać i jest pewien, że uda mu się z niej całkowicie wyleczyć.

 • Michael Douglas pokonał raka

  Michael Douglas wygrał wojnę z rakiem. Szczegóły na temat stoczonej przez siebie batalii zdradził we wtorek, 11 stycznia, w programie America's Today Show.

 • Michael Douglas zdrowieje?

  Michael Douglas ma za co dziękować w tegoroczne Święto Dziękczynienia: wygląda na to, iż aktor wygrywa walkę z rakiem.

 • Douglas: Rak z powodu stresu

  Słynny aktor - Michael Douglas - jest przekonany, że zachorował na raka, ponieważ ostatni rok był dla niego niezwykle stresujący.

 • Michael Douglas: Dochodzę do siebie

  Michael Douglas twierdzi, że jest w dobrej kondycji i znów zaczyna "czuć się jak kiedyś". Aktor w styczniu ogłosił, że udało mu się wygrać walkę z rakiem krtani.

 • Chory na raka Douglas nie narzeka

  Michael Douglas utrzymuje, że nie mógł sobie wymarzyć lepszego czasu na walkę z rakiem, ponieważ w telewizji transmitowanych jest teraz mnóstwo ciekawych wydarzeń sportowych.

 • Stan zdrowia Douglasa pogarsza się?

  Fani Michaela Douglasa coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora, Catherine Zeta-Jones , po telefonie od lekarza męża, skróciła swój pobyt w rodzinnej Walii i wróciła do Nowego Jorku.

 • Michael Douglas czuje się lepiej

  Michael Douglas ma za co dziękować w tegoroczne Święto Dziękczynienia: wygląda na to, że aktor wygrywa walkę z rakiem.

Wideo na temat: aktor douglas - walka z rakiem
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...