• Informacje na temat:

  aktor eastwood

Artykuły na temat: aktor eastwood
 • Clint Eastwood ukrywa młodszą kochankę!

  Clint Eastwood (84 l.) od pewnego czasu ma nową partnerkę, ale oficjalnie nie chwali się nią. Dlaczego?

 • Clint Eastwood skończył 85 lat

  Jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów, Clint Eastwood, znany z takich filmów jak "Brudny Harry", "Dobry, zły i brzydki" czy "Za wszelką cenę", kończy 85 lat. Poza planem filmowym Eastwood jest także zapalonym pianistą i znawcą jazzu.

 • "Na sygnale": Niczym Clint Eastwood

  Wiktor, którego grasz w "Na sygnale", to wyjątkowy twardziel. Jest szorstki i małomówny niczym filmowi bohaterowie Clinta Eastwooda! - Coś w tym jest. Leszek Korusiewicz, jeden z reżyserów "Na sygnale", powiedział mi kiedyś podczas zdjęć: nie bądź cały czas taki Clint Eastwood (śmiech). Mam tendencje do takiego grania, a w przypadku Wiktora dodatkowo zachęcają mnie do tego związane z nim...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Clint Eastwood: Będzie miał dziecko z nową partnerką!?

  ...rozdaniu Oscarów. A teraz ponoć partnerka namówiła Eastwooda, by zostali rodzicami! Ponieważ ma już 51 lat, zakochani rozważają adopcję lub wynajęcie surogatki. Znajomi aktora są tym faktem głęboko(...)Nową ukochaną poznał zeszłego lata. Christina Sandera pracowała jako hostessa w restauracji na terenie posiadłości należącej do Clinta Eastwooda (84 l.) - Mission Ranch Hotel. Z miłości do niej...

 • Japoński aktor Ken Takakura nie żyje

  Japoński aktor Ken Takakura zmarł w wieku 83 lat. Znany z występu w "Czarnym deszczu" (1989) Ridleya Scotta gwiazdor przegrał walkę z nowotworem węzłów chłonnych.

 • Linda jak Clint Eastwood?

  ...z nim coś wspólnego. Jestem natomiast fanem Clinta Eastwooda w każdej postaci - i jako aktora, i jako reżysera - przyznał Bogusław Linda.   Jak na kryminał przystało w "Paradoksie" nie zabraknie scen(...)Na planie, w hali łódzkiego Opus TV, gdzie realizowane są sceny biurowe w komisariacie, spotykamy trójkę głównych aktorów: Bogusława Lindę, Annę Grycewicz oraz Cezarego Łukaszewicza. Wiodącą postacią...

 • Ethan Hawke w Alei Sław

  Kariera amerykańskiego aktora Ethana Hawke'a została w końcu przypieczętowana. Aktor odcisnął swe dłonie i stopy na słynnej Walk Of Fame (Alei Sław). Tym samym dołączył do takich gwiazd, jak Clint Eastwood, Clark Gable czy Marilyn Monroe.

 • Clint Eastwood wysłał żonę do psychiatry

  Żona aktora leczy depresję, której nabawiła się przez ciągłe kłótnie z mężem.

 • Aktor Gregory Walcott nie żyje

  Gregory Walcott, gwiazdor kultowego filmu "Plan dziewięć z kosmosu" Eda Wooda, nie żyje. Aktor zmarł w piątek, 20 marca. Miał 87 lat.

Wideo na temat: aktor eastwood
 • Zirytowany Clint Eastwood

  Słynny aktor i reżyser Clint Eastwood najwyraźniej traktuje kontakt z wielbicielami jako przykry obowiązek. Rozdając autografy podczas premiery filmu "Changeling" nieustannie mówił do fanów: "Zamknijcie się".

 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.