• Informacje na temat:

  aktor eryk lubos

Artykuły na temat: aktor eryk lubos
 • Eryk Lubos oświadczył się ukochanej!

  Eryk Lubos (44 l.) potwierdził krążące od dawna pogłoski. A jednak!

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Eryk Lubos oświadczył się ukochanej!

  Eryk Lubos (42 l.) nie posiada się ze szczęścia. Ukochana powiedziała „tak”! Ale to nie koniec rewelacji na temat związku aktora...

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • Eryk Lubos nie jest już samotny!

  Eryk Lubos (42 l.) zakochał się! Opowiedział o swojej nowej miłości!

 • "Służby specjalne": Patryk Vega o oficerach tajnych służb

  3 października na ekrany kin trafi nowy film Patryka Vegi "Służby specjalne", odsłaniający kulisy życia i pracy oficerów tajnych służb. - To najmocniejszy film twórcy "Pitbulla" - anonsuje dystrybutor obrazu.

 • Eryk Lubos: kim jest jego ukochana?

  Jeden z tabloidów dowiedział się, w kim zakochał się Eryk Lubos (42 l.)!

 • "Zabić bobra": Lubos gra perfekcyjnie

  Eryk Lubos to jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Jest laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, należy do nieformalnego grona "aktorów Smarzowskiego", a już w marcu będziemy mieli okazję podziwiać jego nagrodzoną na międzynarodowym festiwalu filmowym rolę w najnowszym projekcie Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra".

 • Eryk Lubos wciąż mieszka w kawalerce!

  Choć zapewne mógłby sobie pozwolić na drogi apartament, Eryk Lubos (42 l.) nie zamierza wyprowadzać się ze swojej kawalerki. Dlaczego?

 • "Chemia": Opowieść o utracie

  Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos - m.in. ci aktorzy są w obsadzie "Chemii", opowieści o miłości i walce z chorobą. Realizuje ją w Warszawie Bartosz Prokopowicz. Pomysłodawczynią filmu była żona reżysera, prezes Fundacji Rak'n'Roll Magda Prokopowicz.

Wideo na temat: aktor eryk lubos
 • Zabić bobra

  Bohater opowieści, Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

Dyskusje na temat: aktor eryk lubos