• Informacje na temat:

  aktor grzegorz lichota

Artykuły na temat: aktor grzegorz lichota
 • "Wataha": Leszek Lichota zrzucił 13 kilogramów dla roli!

  Leszek Lichota, którego po wakacjach oglądać będziemy w 2. serii "Watahy", długo przygotowywał się do roli Wiktora Rebrowa. Musiał przede wszystkim przejść na ostrą dietę, by zrzucić aż 13 kilogramów i nabrać masy mięśniowej. - To była mordęga - mówi aktor.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Leszek Lichota nie mógł przypilnować dzieci. Jak zdały egzaminy?

  Nie od dziś wiadomo, że dzieci Leszka Lichoty, czyli Grzegorza z "Na Wspólnej", nie chodzą do szkoły. Aktor i jego ukochana, Ilona Wrońska, uczą je w domu: on zajmuje się przedmiotami ścisłymi, ona - humanistycznymi. Natasza (12 l.) i Kajtek (8 l.) muszą jednak zdawać egzaminy, by przejść do następnej klasy. W tym roku aktor nie mógł ich przypilnować, bo od kilku tygodni kręci...

 • Guzik odchodzi od zmysłów

  Grzesiek Zięba, w tej roli Leszek Lichota (31 l.), zaginął podczas pobytu w Irlandii. Jego żona Żaneta (Anna Guzik (32 l.) odchodzi od zmysłów. Jakie emocje czekają widzów "Na Wsólnej"?

 • Polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Urodzony 17 sierpnia 1977 roku w Wałbrzuchu. Zanim rozwinęła się jego artystyczna kariera podejmował się wielu innych zajęć, m.in. handlował używanymi samochodami oraz był instruktorem narciarskim.

 • Nie wstydzi się!

  Leszek Lichota gra jedną z głównych ról w nowym projekcie TVN - "Prawo Agaty". Aktor opowiada o swojej postaci i pracy na planie serialu.

 • Leszek Lichota został budowlańcem!

  Leszek Lichota, znany widzom m. in. z roli Grzegorza Zięby w "Na Wspólnej", pojawi się w najnowszej produkcji TVP 2 pt. "Apetyt na Życie". Partnerować mu będzie Daria Widawska. Stacja startuje z emisją serialu już w marcu.

 • Walczyła o przetrwanie...

  To będzie wyjątkowo wzruszający odcinek "Na Wspólnej". Żaneta przysięgnie miłość i wierność swojemu ukochanemu. Czy to oznacza, że skończyło się już jej pasmo niepowodzeń? Jakie wyzwania czekają odtwórczynię jej roli wiosną?

 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  ...​Drugi sezon serialu "Wataha" z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października. Wśród aktorów na ekranie będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donchenko.

 • "Prawo Agaty": Rodzinne wakacje Leszka Lichoty

  Aktor Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty", zdradza, jaka aktywność sprawia mu najwięcej przyjemności oraz w czym się ostatnio rozsmakował. Opowiada także o rodzinnych wakacjach, których jeszcze nie zaplanował, a na które bardzo czeka.