• Informacje na temat:

  aktor harrego pottera

Artykuły na temat: aktor harrego pottera
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  Ogólnopolską premierę najnowszych przygód Harry'ego Pottera zorganizowano w krakowskim kinie Kijów. Na premierze "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" obecni byli nie tylko licznie przybyli fani, ale także aktorzy z filmu.

 • Krwawy i brutalny Potter?

  Fani Harrego Pottera będą potrzebowali silnych nerwów, aby wytrzymać kolejną odsłonę przygód młodego czarodzieja. Jedna z gwiazd kinowej adaptacji o "Harrym Potterze", Matthew Lewis, zdradził, że ostatnia część serii będzie "krwawa", "brutalna" i "wstrząsająca" .

 • "Strażacy": Bimber i dama

  ...miliony widzów... A konkretnie: wszyscy fani Harrego Pottera. Przez kilka lat gwiazda dubbingowała w filmach postać Minerwy McGonagall - magicznej profesor z Hogwartu. Czy teraz oczaruje strażaków?(...) nabrała tempa. A dziś aktor ma już na koncie role w ponad stu produkcjach i jest prawdziwym mistrzem drugiego planu. - Żyję głównie z aktorstwa, ale jak zachodzi potrzeba, to normalnie zawijam rękawy...

 • "Gra Endera": Harry Potter w kosmosie

  Adaptacja znanej powieści science fiction "Gra Endera" trafi pod koniec października na ekrany polskich kin. Film powinien szczególnie przypaść do gustu fanom Harrego Pottera. Łatwo dostrzec pewne analogie między tymi dwiema, cieszącymi się ogromną popularnością wśród młodzieży książkami.

 • Harry Potter jak Benjamin Button

  Ludzie odpowiedzialni za niesamowite przemiany Brada Pitta w filmie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" znaleźli zatrudnienie na planie ostatniej części "Harry'ego Pottera".

 • Harry Potter lubi starsze kobiety

  Daniela Radcliffe'a interesują starsze kobiety. 20-latkowi nie podoba się w młodszych dziewczynach to, że wymagają od niego większego zaangażowania.

 • Gwiazdy "Pottera" w Polsce!

  W poniedziałek 20 lipca w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się ogólnopolska premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Obecni będą aktorzy z filmu: Bonnie Wright i Matthew Lewis.

 • "Harry Potter i komnata tajemnic": Po premierze

  Film Chrisa Columbusa "Harry Potter i komnata tajemnic", druga część sagi o małym czarodzieju Harrym Potterze, w piątek, 15 listopada, trafił do sal kinowych w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Pierwsze recenzje, zarówno prasy, jak i fanów, są bardzo pochlebne. Polscy fani muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość i poczekać do stycznia 2003 roku.

 • Radcliffe zarabia krocie w USA

  Gwiazda filmowej serii o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, już odnosi kolejne, filmowe sukcesy. Najnowszy film z udziałem aktora Kobieta w czerni" święci triumfy w Stanach Zjednoczonych. Do polskich kin film wejdzie już 2 marca.

 • Potteromania po polsku

  W krakowskim Kinie Kijów odbyła się w poniedziałek oficjalna premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". W kinach w całej Polsce film pojawi się w piątek 24 lipca.

Wideo na temat: aktor harrego pottera
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...