• Informacje na temat:

  aktor homoseksualista

Artykuły na temat: aktor homoseksualista
 • "Shogun": Richard Chamberlain przyznał, że jest homoseksualistą. Dziś jednak żałuje...

  ...alkoholikiem terroryzującym rodzinę. U Hitchcocka To nie przeszkodziło mu jednak w realizacji marzeń. Karierę aktorską zaczął od epizodów w kultowym cyklu "Alfred Hitchcock Przedstawia"(1959). Pierwszą(...) twarzy śledzili losy rozbitka. Następnym sukcesem aktora były "Ptaki ciernistych krzewów" (1983), gdzie zagrał ojca Ralpha de Bricassart przeżywającego zakazaną miłość. Ten serial z Chamberlaina uczynił...

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem!

  Kevin Spacey (58 l.) wydał oświadczenie, w którym wyznał, że definitywnie postanowił żyć jako homoseksualista!

 • Leonardo DiCaprio i jego 24 osobowości

  Leonardo DiCaprio zagra główną rolę w filmie "The Crowded Room", będącego ekranizacją powieści Daniela Keyesa "The Minds of Billy Milligan". Hollywoodzki gwiazdor będzie również producentem tego obrazu.

 • Aktor nie zaprzecza, że jest gejem

  Pochodzący z Australii aktor Hugh Jackman twierdzi, że nie jest w stanie wygrać z plotkami o tym, że jest homoseksualistą. Pomimo że nie jest gejem, gwiazdor nie chce, aby ludzie myśleli, że ma cokolwiek przeciwko związkom osób tej samej płci.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Reid Ewing przyznał, że jest gejem!

  O gwiazdorze, znanym m.in. z serialu "Współczesna rodzina", niedawno było głośno w kontekście jego operacji plastycznych i zabiegów kosmetycznych. Aktor przyznał bowiem, że swego czasu był od nich(...) na Twitterze, który wywołał falę spekulacji. Reid Ewig skomentował zdjęcie młodego mężczyzny zamieszczone na profilu jednego z programów telewizyjnych. Aktor określił go "gorącym facetem". Jeden...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • "Allo, Allo": Zmarł Gorden Kaye

  Zmarł Gorden Kaye, wcielający się w rolę Rene, w kultowym serialu wojennym "Allo, Allo". Aktor miał 75 lat.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

Zdjęcia na temat: aktor homoseksualista
Wideo na temat: aktor homoseksualista
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor homoseksualista