• Informacje na temat:

  aktor i 15

Artykuły na temat: aktor i 15
 • Alan Andersz znowu będzie aktorem?! Zarobi 15 tys. złotych w miesiąc?!

  Alan Andersz (27 l.) wraca do aktorstwa! Już niedługo będzie można go podziwiać na deskach warszawskiego teatru Capitol!

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • Jacek Borkowski: Piękny gest aktora

  ...dnia ten pokój będzie potrzebny... I ten czas właśnie nastał. Jadwiga Borkowska (88 l.) zamieszkała z aktorem i jego dziećmi: Jackiem (12 l.) i Magdą (10 l.). Przez kłopoty z krążeniem wymaga stałej(...) z miejsca na miejsce, karmić. Wspieramy się! Kiedy aktor zajmuje się mamą, przypominają mu się rodzinne historie. - Moi przodkowie byli zamożnymi ludźmi, mieli przed wojną piekarnię i cukiernię...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Sąd oczyścił szwagierkę Jacka Borkowskiego z zarzutów. Aktor komentuje: To chora kobieta!

  Dzieci Jacka Borkowskiego (58 l.) nie chcą się kontaktować ze swoją babcią. Czy to aktor (58 l.) tak źle ich nastawił do babci?

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski: Poważne zarzuty pod adresem partnerki aktora

  ...- przekonywała w telewizji Paulina. Ukochany przedstawił ją już dzieciom: Jackowi (15 l.) i Magdzie (12 l.), które zaakceptowały nową miłość taty. Mówi się jednak, że sytuacja w rodzinie aktora jest(...)Aktor tak zakochany nie był chyba nigdy! Niemal codziennie zamieszcza w internecie nowy wiersz. Oczywiście o swej miłości do pogodynki Pauliny Koziejowskiej (36 l.): "Ona, złota, leniwa. Z niedbałym...

 • Oscary 2015: Kto ogłosi listę nominowanych?

  Amerykańska Akademia Filmowa podała nazwiska osób, które w czwartek, 15 stycznia, ogłoszą, kto otrzymał nominacje do tegorocznych Oscarów. To reżyser Alfonso Cuarón, producent J.J. Abrams, aktor Chris Pine i szefowa Akademii, Cheryl Boone Isaacs.

 • Marek Perepeczko: Smutna starość aktora. Prawda wyszła na jaw dopiero po śmierci

  ...). Atletyczną budowę Marka docenił w pełni dopiero Jerzy Hoffman, powierzając 25-letniemu aktorowi rolę Adama Nowowiejskiego w "Panu Wołodyjowskim" (1967 r.). Sześć lat później okazała postura zapewniła(...) wtedy takiego aktora, sadzali go na krześle i on pierd... I ja to wszystko przeżyłem. Ale to było wyrachowane, bo dawali pieniądze. A pensje teatralne nie były rozpieszczające. Pamiętam, że moja...

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

Zdjęcia na temat: aktor i 15
Wideo na temat: aktor i 15
 • „Na Wspólnej”: Kazimierz Mazur o 15 latach na planie

  Kazimierz Mazur trafił na plan „Na Wspólnej” zaraz po swoim występie w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Pornografia”. Aktor miał wtedy 18 lat. - To jest zupełnie inna forma pracy – przyznaje w rozmowie(...) planie filmowym. Aktor uważa, że scenariusz „Na Wspólnej” zachowuje autentyzm dzięki temu, że nie kreuje sytuacji ekstremalnych. Kreacja jego postaci - Kamila Hoffera – nie należy do najłatwiejszych

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • 15 lat „Na dobre i na złe”

  Zapraszamy na urodziny serialu. Świętujcie z nami i oglądajcie specjalne filmiki z udziałem aktorów.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

Dyskusje na temat: aktor i 15