• Informacje na temat:

  aktor jan kobuszewski

Artykuły na temat: aktor jan kobuszewski
 • Nie żyje Jan Kobuszewski

  Wybitny polski aktor Jan Kobuszewski zmarł w wieku 85 lat.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Nie żyje Jan Kobuszewski

  W sobotę, 28 września, zmarł aktor Jan Kobuszewski. Miał 85 lat.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Jan Kobuszewski: Cuda się zdarzają

  ...naga. Gdy wychodziliśmy, przeżegnał się i pobłogosławił mnie. A potem powiedział: "Panie Janku, oni mnie zamordują" - wspominał Kobuszewski. Z żoną Hanną aktor spędził w zgodzie przeszło 60 lat, co(...)- W tym, że moja rodzina przetrwała wojnę, widzę świadectwo wiary - powtarza Jan Kobuszewski (84 l.). I dodał, że całą okupację gorliwie się modlili, odmawiając różaniec i Litanię Loretańską. Życie...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Jan Kobuszewski odchodził w otoczeniu rodziny. "Zmarł w swoim mieszkaniu"

  Jan Kobuszewski (†85 l.) zmarł w miniony weekend. Jeden z tabloidów ujawnia, że w odchodził w otoczeniu bliskich. "Jan zmarł w swoim mieszkaniu" - mówi przyjaciółka rodziny.

 • Jan Kobuszewski kończy 70 lat

  Jan Kobuszewski, wybitny komediowy aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, obchodzi w poniedziałek, 19 kwietnia, 70. rocznicę urodzin. Kobuszewski urodził się w 1934 roku w Warszawie. W 1956 roku ukończył PWST i zadebiutował na scenie. Najpierw grywał w Teatrze Młodej Warszawy. Potem przez 20 lat był aktorem scen dramatycznych - Teatru Polskiego i Narodowego. W 1976 roku zaczął współpracować

 • Jan Kobuszewski walczył o zdrowie swoje i żony. Hanna Zembrzuska poważnie chora

  Jan Kobuszewski (†85 l.) nie żyje. Pozostawił pogrążoną w smutku i żałobie rodzinę, w tym żonę Hannę Zembrzuską. Kobieta jest poważnie chora, a teraz - po śmierci męża - jest jej jeszcze ciężej. Maria Nurowska ujawnia, jak niełatwy przypadł jej los...

 • Gloria Artis dla Jana Kobuszewskiego

  Aktor komediowy, filmowy i teatralny Jan Kobuszewski zostanie odznaczony medalem "Zasłużony kulturze - Gloria Artis" podczas uroczystości zorganizowanej z okazji 50-lecia pracy artystycznej w warszawskim Teatrze Kwadrat - poinformował w czwartek, 5 października, sekretariat teatru.

Zdjęcia na temat: aktor jan kobuszewski
Dyskusje na temat: aktor jan kobuszewski