• Informacje na temat:

  aktor kociniak

Artykuły na temat: aktor kociniak
 • Zmarł Marian Kociniak

  ...17 marca w jednym z warszawskich szpitali zmarł Marian Kociniak. Miał 80 lat.

 • Od 16 lat dubbinguje Kubusia Puchatka

  18. stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. "Miś jest mądry - chociaż sam o sobie mówi, że jest o małym rozumku" - przekonuje aktor Maciej Kujawski, który dubbinguje tę postać od 16 lat.

 • Nie żyje Marian Kociniak

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", zmarł w czwartek, 17 marca, nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Artysta w ostatnim czasie chorował. Miał 80 lat.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Marian Kociniak w żałobie. Zmarła jego ukochana żona

  Marian Kociniak (80 l.) nie jest już aktywny zawodowo. Zmaga się z problemami zdrowotnymi, a teraz spadł na niego kolejny cios. Zmarła jego ukochana żona Grażyna trudno mu się jest z tym pogodzić.

 • Spełniony Marian Kociniak

  Marian Kociniak opowiada w wywiadzie rzece z Remigiuszem Grzelą o swoich słabościach, niechęci do czytania, lenistwie, szczęściu w małżeństwie i najzabawniejszych chwilach w życiu. Książka, która właśnie trafia do księgarń, nosi tytuł "Spełniony".

 • Marian Kociniak w coraz gorszym stanie! "Bliscy bardzo się o niego martwią"

  Pierwsze problemy Mariana Kociniaka (79 l.) ze zdrowiem zaczęły się pięć lat temu.

 • Marian Kociniak kończy 70 lat

  Marian Kociniak, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, znany głównie z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej polskiej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" , skończy w środę 70 lat. "Nie lubi mówić o sobie. Zawsze powtarza, że wszystko, co chce przekazać publiczności można wyczytać z jego ról" - mówi o artyście Grażyna Kociniak, żona aktora.

 • Grażyna i Marian Kociniakowie: Los nie był dla nich łaskawy. Przeżyli kryzys, pożar, kradzież

  ...​Gdyby nie Grażynka, to już bym nie żył - zwykł mawiać Marian Kociniak (†80). Aktor pożegnał żonę w lutym tego roku. Dołączył do niej 17 marca.

 • 50-lecie Mariana Kociniaka

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej polskiej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" obchodzi w styczniu 50-lecie pracy artystycznej.

Wideo na temat: aktor kociniak
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor kociniak
 • Re: "Janosik": Po latach tajemnice wychodzą na jaw!

  I mój ulubiony aktor Murgrabia Marian Kociniak też nie żyje

 • Re: Janosik spod samiuśkich Tater

  w różne rejony gór. Był Góralem spod samiuśkich Tater i już. Taka jest moja opinia. To była rola życia i szkoda że go zaszufladkowali i do końca pozostał Janosikiem. Świetny aktor a pozostali, którzy mu wtórowali to po prostu mistrzostwo świata (Bilewski, Pyrkosz, Kociniak, Czechowicz). Prócz filmu duże wrażenia robią na mnie zdjęcia gór. Passendorfer chyba je bardzo lubił bo każdy odcinek kończy się

 • Re: Jakie są serialowe rodziny?

  kanaly Seriale kosciol polityka reklamy Wstyd!!!! A tak wogole to obecni aktorzy powinni sie uczyc od starych aktorow sztuki aktorskiej. Graja beznadziejnie sztucznie i w/g sztancy. Dobry aktor powinien zagrac kazda role. Chcialabym widziec te nasze "gwiazdy" w takich rolach jak grał Pieczka, Gajos, Wilhelmi,Zaczyk, Kwiatkowska, Zapasiewicz, Glinski, Hańcza, Wisniewska, Rudzki, Dymna, Kociniak