• Informacje na temat:

  aktor komedii romantycznych

Artykuły na temat: aktor komedii romantycznych
 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał w komedii romantycznej! Zdjęcia z planu "Dzień dobry, kocham cię!"

  ...o przystojnym lekarzu i sympatycznej pracownicy korporacji w jednej z kluczowych ról zobaczymy na ekranie debiutującego w komedii romantycznej Macieja Musiała. Młody aktor gra w "Dzień dobry, kocham cię(...), choć ma zaledwie 19 lat, może się już jako aktor pochwalić ogromnym dorobkiem. W jego filmografii nie było jednak dotąd roli w komedii romantycznej. Iwo to pierwsza postać, w jaką wciela się w filmie...

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Stuhr w komedii romantycznej

  Maciej Stuhr ostatnio pojawia się przede wszystkim w "poważnych" rolach i właściwie od "Wesela" i "Testosteronu" nie widać go było w komedii. Czyżby znany z poczucia humoru aktor nie dostawał komediowych propozycji, czy też chce przestać kojarzyć się widzom z rolami w lekkich filmach Olafa Lubaszenki?

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Plejada gwiazd seriali w komedii "Wkręceni"!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej z "Przepisu na życie", Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski, czyli Ewa i Marek z "M jak miłość", Kamilla Baar i Bartosz Opania, czyli Hana i Witek z "Na dobre i na złe" to tylko kilka nazwisk serialowców spośród całej plejady gwiazd, które znalazły się w obsadzie nowej komedii pt. "Wkręceni" w reżyserii Piotra Wereśniaka. Poznaj szczegóły!

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • Aktor z "Rezerwatu" gejem

  Coraz bardziej popularny, po sukcesach filmu "Rezerwat", aktor Marcin Kwaśny (29 lat) gra rolę kwiaciarza-geja w najnowszej polskiej komedii romantycznej "Mała wielka miłość".

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Maciej Stuhr wyleciał z "Listów do M. 3"! Doigrał się?

  Jeden z tabloidów dowiedział się, że Maćka Stuhra (42 l.) nie zobaczymy w trzeciej części hitowej komedii romantycznej. Dlaczego?

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget

Zdjęcia na temat: aktor komedii romantycznych
Wideo na temat: aktor komedii romantycznych
 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny o 2. sezonie

  Serialowy dr Michał Wolski zdradził nam, co czeka bohaterów w 2. sezonie "Diagnozy". „Romans między Anną i Michałem może być przy okazji, gdyby był osią fabuły, mielibyśmy komedię romantyczną, a ‘Diagnoza’ to przecież serial kryminalno-medyczny” – podsumował aktor.

 • Mikołaj Roznerski o swoim wizerunku filmowym i Adrianie Kalskiej: Praca z moją partnerką sprawia mi ogromną przyjemność

  Mikołaj Roznerski w ostatnim czasie stał się jednym z najpopularniejszych młodych aktorów i to nie tylko serialowych. Coraz częściej możemy go oglądać na dużym ekranie. Do niedawna najczęściej występował w telenowelach i komediach romantycznych. W najnowszym filmie "Fighterze" można go zobaczyć w roli boksera, zaś w poprzednim - "Diablo. Wyścig o wszystko" - wcielił się w rolę gangstera. Czy