• Informacje na temat:

  aktor krzysztof jaroszynski

Artykuły na temat: aktor krzysztof jaroszynski
 • "Daleko od noszy": Krzysztof Kowalewski chce grać do końca życia!

  W teatrze pracuje już od ponad 50 lat i nadal wychodząc na scenę, czuje... wielki strach przed widownią. Mimo to, chce grać do końca życia. - Bo ja nie potrafię robić nic innego - przyznaje z rozbrajającą szczerością. - A aktorstwo to fach niepewny, chimeryczny i ryzykowny - dodaje.

 • Zmarł aktor Krzysztof Kołbasiuk

  Aktor Krzysztof Kołbasiuk, znany między innymi z roli Łukasza Zbożnego w telewizyjnym serial u "Dom", zmarł w piątek rano, 3 marca, w Warszawie, w wieku 54 lat - poinformował Teatr Polski w Warszawie, na którego deskach aktor występował jeszcze w czwartek wieczorem, 2 marca.

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów „Daleko od noszy”! Twórca serialu – Krzysztof Jaroszyński – poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Krzysztof Kowalewski: Łatwo nie będzie

  W teatrze pracuje już od ponad 50 lat i nadal wychodząc na scenę, czuje... wielki strach przed widownią. Mimo to, chce grać do końca życia. - Bo ja nie potrafię robić nic innego - przyznaje z rozbrajającą szczerością Krzysztof Kowalewski.

 • Komedia o... zmianie płci

  Krzysztof Jaroszyński, twórca serialu "Daleko od noszy", napisał komedię o ludziach, którzy marzą o zmianie płci. Do udziału w "Romie i Julianie" zaprosił gwiazdy "Daleko od noszy" - Hannę Śleszyńską i Pawła Wawrzeckiego, czyli siostrę Basen i doktora Kidlera.

 • "Daleko od noszy" najzabawniejsze

  Na zakończonym w sobotę, 26 czerwca, V Festiwalu Dobrego Humoru za najzabawniejszy serial telewizyjny uznano "Daleko od noszy", w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego. Jury obradujące pod przewodnictwem Jacka Fedorowicza nagrodę Grand Prix przyznało widowisku telewizyjnemu "Ukochany kraj - PRL w piosence" w reżyserii Janusza Józefowicza.

 • "Daleko od noszy. Reanimacja" wiosną w Polsacie!

  Serial będzie emitowany w soboty. W nowym sezonie, poza stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk(...) Glinka wcieli się natomiast w postać siostry Rity. Reżyserem oraz scenarzystą serialu bez zmian jest Krzysztof Jaroszyński. Będzie to piąta odsłona serialu komediowego opowiadającego...

 • "Życie było i jest zbyt poważne"

  Rozśmieszał nas jako Jurek Kiler, policjant z pechowego posterunku, czy niespełniony życiowo Adaś Miauczyński. - Wszystkie role były dla mnie ważne i do każdej podchodziłem z wielkim zaangażowaniem - ocenia swój dorobek Cezary Pazura.

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ..., wokalista Paweł Jasionowski, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktorka i wokalistka Zofia Nowakowska, piosenkarka Katarzyna Popowska, aktor Jakub Świderski i showman Sławomir Zapała. Krzysztof Kwiatkowski(...) "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W siódmej edycji popularnego show wystąpią: aktorka Dominika Gwit i Żora Korolyov, piosenkarka Natalia Szroeder i Jan Kliment, kabareciarz Mariusz...

 • Cezary Pazura na Festiwalu Dobrego Humoru

  Satyrycy, twórcy rozrywkowi, aktorzy i felietoniści mają wziąć udział w 14. Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. 28 czerwca pod kierunkiem Krzysztofa Skiby zostaną przyznane tytuły: Martyrologia Roku, Mężczyzna Roku, Kobieta Roku, Pomyłka Roku i Dowcip Roku.

Wideo na temat: aktor krzysztof jaroszynski
 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Zwiastun serialu

  stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do(...) scenarzystą serialu bez zmian jest Krzysztof Jaroszyński.

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...