• Informacje na temat:

  aktor krzysztof kiersznowski

Artykuły na temat: aktor krzysztof kiersznowski
 • Krzysztof Kiersznowski wrócił do młodej partnerki!

  Rok po rozstaniu aktor Krzysztof Kiersznowski (65 l.) znów zaczął spotykać się z Katarzyną (32 l.). Czy parze uda się odbudować bliskość, którą cieszyli się przed kilku laty?

 • "Gwiazda rocko polo" Sławomir "Megiera": W roli głównej Ewa Kasprzyk

  "Megiera" to debiutancki teledysk przedstawiającego się jako "gwiazda rocko polo" Sławomira. W klipie zagrali znani aktorzy.

 • Krzysztof Kiersznowski miał wypadek. Auto do kasacji!

  To był poważny wypadek. Krzysztof Kiersznowski (67 l.) cudem wyszedł z niego bez szwanku. Gorzej z jego 17-letnim samochodem, który po zdarzeniu nadawało się tylko do kasacji…

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Krzysztof Kiersznowski szykuje się do urlopu z dziećmi!

  Malownicze łąki, lasy i dziewicza przyroda. Tym nie od dziś zachwyca Podlasie. Nic dziwnego, że Krzysztof Kiersznowski (65 l.), który krainę tę poznał dzięki roli w serialu "Blondynka", chce spędzić tam urlop. Aktor zabierze ze sobą dorosłe już dzieci.

 • Classic i Wąski z "Kilera" razem (teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość" discopolowej grupy Classic, w którym główną rolę gra aktor Krzysztof Kiersznowski, słynny Wąski z "Kilera".

 • "Barwy szczęścia": Krzysztof Kiersznowski się nie dąsa

  Wielu widzów przez lata widziało w nim gangstera Wąskiego z „Kilera”, co niekiedy aktorowi przeszkadzało. Jednak odkąd gra w „Barwach szczęścia” i „Blondynce”, zdobywa coraz więcej sympatii i wyrazów uwielbienia od pań.

 • Jest się z czego cieszyć

  - Aktorstwo to niepewny fach. Ryzyko że się nie będzie miało pracy jest ogromne! Przeżyłem to po "Vabanku", gdy przez kilka lat prawie nie grałem - wyznaje Krzysztof Kiersznowski.

 • "Barwy szczęścia": Krzysztof Kiersznowski będzie walczył o prawo opieki nad... psem!

  Krzysztof Kiersznowski, czyli Stefan Górka z „Barw szczęścia”, wciąż nie może dojść do siebie po rozstaniu z dużo od niego młodszą ukochaną. Choć jego związek z Katarzyną zakończył się kilka miesięcy temu, oni wciąż się spotykają! Dlaczego?

 • Ślub w "Blondynce"

  Od dziesięciu dni ekipa serial u o młodej pani weterynarz gości na Podlasiu w malowniczym i sielskim Supraślu. Było niezwykle barwnie, ponieważ kręcono sceny ślubu. Jednak w rolę panny młodej nie wcielała się tytułowa blondynka. Żenił się natomiast jej były adorator Auguścik (Krzysztof Pluskota) z Elwirą, w którą wciela się Kasia Ankudowicz, znana z serialu "Mamuśki".

Zdjęcia na temat: aktor krzysztof kiersznowski
Dyskusje na temat: aktor krzysztof kiersznowski