• Informacje na temat:

  aktor kulej

Artykuły na temat: aktor kulej
 • Katarzyna Grabowska wzięła ślub w tajemnicy! Andrzej Grabowski jest dumny z córki?!

  Katarzyna Grabowska jest jedną z dwóch córek słynnego aktora Andrzeja Grabowskiego (66 l.), która poszła w ślady ojca i została aktorką. Okazało się, że pociecha gwiazdora właśnie wzięła ślub w tajemnicy!

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Benefis Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski, czyli Doktor z "Czasu honoru", obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Jubileusz aktora, którego punktem kulminacyjnym była premiera sztuki "Po drodze do Madison" w Teatrze 6. Piętro, uświetnili swoją obecnością m.in. prezydent Bronisław Komorowski i premier Donald Tusk.

 • Roman Bugaj: Bokser-aktor

  Po dziewięcioletniej przerwie na ring wraca Roman Bugaj - najlepszy aktor wśród polskich bokserów. 26 kwietnia wystąpi na gali w Legionowie. Kibice zobaczą go wkrótce także na srebrnym ekranie, tym razem w "Obywatelu" Jerzego Stuhra.

 • "M jak miłość": Katarzyna Grabowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego, do tej pory zagrała w kilku popularnych polskich serialach. Oprócz "M jak miłość" w jej dorobku aktorskim znalazły się seriale i filmy takie jak "Komisarz Alex", "Pitbull", "Pierwsza miłość","Na dobre i na złe". Wybrankiem Katarzyny jest Damian Kulec - 28-letni aktor, którego publiczność mogła oglądać w "Komisarzu Aleksie", "Singielce...

 • Fenomen Dustina Hoffmana

  "Nie jestem Seanem Connerym czy Harrisonem Fordem" - powiedział kiedyś Dustin Hoffman. A jednak ten amerykański aktor i dwukrotny laureat Oscara, choć nie jest hollywoodzkim przystojniakiem, ma w sobie to coś, co sprawia, że patrząc na jego filmowych bohaterów czujemy magię kina. W środę, 8 sierpnia, najsłynniejszy absolwent świata obchodzi 75. urodziny.

 • "M jak miłość": Kasia Grabowska wychodzi za mąż!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich", potwierdził w wywiadzie, że jego młodsza córka - 27-letnia aktorka Katarzyna Grabowska, której popularność przyniosła rola Olgi Góreckiej w "M jak miłość" - stanie tego lata na ślubnym kobiercu...

 • Aktorski popis Vincenta Cassela

  Ambitny, dwufilmowy reżyserski projekt Jean-Francoisa Richeta, opowiadający o życiu najsłynniejszego francuskiego bandyty Jacquesa Mesrina, jest przedstawieniem jednego aktora - Vincenta Cassela.

 • Andrzej Grabowski pójdzie w ślady córek?

  Olgi z "M jak miłość" był łodzianin, aktor Damian Kulec (28 l.).  Uroczystość, którą do końca udało się zachować w tajemnicy, odbyła się w jednym z krakowskich kościołów… Pan Andrzej, który przyjechał specjalnie z Warszawy, życzył nowożeńcom szczęścia. I żeby mieli go dużo więcej niż on sam.  Aktor ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze, z matką córek, Zuzanny (35 l.) i Katarzyny, aktorką...

 • Wojciech Zieliński: Trzeba walczyć

  Aktor, który w "Lekarzach" gra doktora Daniela Ordę, zdradza, co się wydarzy w trzecim sezonie serialu oraz wyznaje, dlaczego ćwiczy krav magę.

Wideo na temat: aktor kulej
 • Świnki

  "Świnki" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów na FPFF w Gdyni ("Wszystko, co najważniejsze" 1992, "Cześć Tereska" 2001) Roberta Glińskiego. Obraz porusza trudną i kontrowersyjną tematykę prostytucji nieletnich, która w ostatnich latach, zwłaszcza na terenach przygranicznych, staje się plagą. Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego film stał się głosem w szerszej dyskusji na ten temat. Zdjęcia do "Świnek" realizowano od 28 czerwca do 26 lipca 2008 roku w dwóch...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.