• Informacje na temat:

  aktor marek barbasiewicz

Artykuły na temat: aktor marek barbasiewicz
 • ...z seriali telewizyjnych "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Miodowe lata". Prywatnie żyje w zgodzie ze sobą... Czytaj dalej na następnej stronie... Marek Barbasiewicz nie ukrywa, że jest(...), by ten fakt przekroczył granicę informacji - mówi stanowczo. Marka Barbasiewicza możemy obecnie oglądać w Teatrze Narodowym w "Aktorze" Cypriana Kamila Norwida, "Tartuffie" Moliera, "Księżniczce na...

 • Spadające gwiazdy

  To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.

 • "Ojciec Mateusz": Co naprawdę wydarzyło się w Domu Aktora?

  W Domu Aktora Weterana jeden z pensjonariuszy dostaje zapaści i zapada w głęboką śpiączkę. Ratownicy ustalają, że Emil Łazarz (Marek Barbasiewicz) zatruł się lekami. Sprawa jest o tyle dziwna, że emerytowany aktor był zdrowy jak ryba i nie potrzebował żadnych lekarstw. Jego stan jest krytyczny, a lekarze nie wiedzą jaka substancja została przedawkowana...

 • Nowy serial TVP: Będzie gejowska impreza!

  TVP2 kręci nowy, codzienny serial komediowy "Wiadomości z drugiej ręki". To medialna rzeczywistość, pełna intryg i zaskakujących zwrotów akcji, przedstawiona w krzywym zwierciadle, której bohaterami są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska), czyli najpopularniejsza para prezenterów w kraju.

 • Wyzwolenie Łazarza

  W Domu Aktora Weterana jeden z pensjonariuszy dostaje zapaści i zapada w głęboką śpiączkę. Ratownicy ustalają, że Emil Łazarz (Marek Barbasiewicz) zatruł...

 • "Zabij mnie, glino": Ostra amunicja

  W czwartek, 6 czerwca, mija 25 lat od premiery filmu "Zabij mnie, glino". Duże pieniądze i szybkie samochody, strzelaniny i pościgi, twardzi mężczyźni i piękne kobiety... Obraz w reżyserii Jacka Bromskiego był jednym z pierwszych przypadków "amerykańskiego kina po polsku".

 • W cieniu swojego chłopaka

  W nowym serialu Dwójki pt. "Wiadomości z drugiej ręki" Waldemar Błaszczyk zagra chłopaka głównego bohatera. Aktor miał już okazję wcielać się w rolę geja w sitcomie "Camera Cafe".

 • Paweł Wilczak, Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura i Jacek Braciak to tylko niektórzy aktorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w najnowszym serialu kryminalnym, kręconym na potrzeby telewizji Polsat "Prawo miasta" w reżyserii Krzysztofa Langa. Serial składać się będzie z 17 odcinków. Pierwsze z nich wyemitowane zostaną już na wiosnę 2007 roku.

 • Prawdziwe miłości gwiazd

  ...śladem poszli Marek Barbasiewicz oraz Michał Opaliński. I tyle... Zarówno w Polsce, jak i za oceanem jest jeszcze spore grono aktorów, które z troski o wizerunek nadal woli pozostać "w szafie"... MG(...)Wydaje się, że moda na coming out trwa. Przynajmniej za oceanem. Ostatnio meksykańskie media doniosły o związku Flavia Mediny z technikiem z planu "Yo no creo en los hombres". To kolejny aktor, który...

 • Serial o dziennikarzach

  Kilka tygodni temu Telewizja Polska informowała o nowym projekcie informacyjnym - PL24. Zagadka się wyjaśniła. Publiczny nadawca pracuje nad nowym serialem o pracy polskich dziennikarzy.

Dyskusje na temat: aktor marek barbasiewicz