• Informacje na temat:

  aktor marek borowski

Artykuły na temat: aktor marek borowski
 • Nie żyje Marian Kociniak

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", zmarł w czwartek, 17 marca, nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Artysta w ostatnim czasie chorował. Miał 80 lat.

 • Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Nie jest przystojny (ma m.in. wielką bliznę na czole i nos przypominający przysłowiową klamkę od zakrystii). Nie zabiega o popularność, nie zależy mu na celebryckim życiu ani tanim poklasku. Sukcesem, czytaj uznaniem polskiej widowni, przyszło mu się cieszyć dopiero po czterdziestce. Mimo tych "wad", Robert Więckiewicz to obecnie najwybitniejszy polski aktor.

 • Braterskie wsparcie

  Popularny aktor Marcin Kwaśny wspiera swojego młodszego brata Jakuba w wyborach do parlamentu!

 • Rusza Lato Filmów w Kazimierzu

  W sobotę, 4 sierpnia, rozpoczyna się VII Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Imprezę ma zainagurować przedpremierowy pokaz głośnego filmu "Intymność" w reżyserii Patrice'a Chereau. Projekcjom towarzyszyć będą spotkania publiczności z reżyserami i aktorami, wystawy, dyskusje i koncerty. Festiwal zakończy się w niedzielę, 12 sierpnia.

 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Michał Kalita wcielił się w tytułową rolę. - Jest między nami 18 lat różnicy, ale ani tego nie czuję, ani nie widzę, bo Marek młodo wygląda, dba o siebie i o kondycję - twierdzi aktorka. Aleksandra Popławska i Marek Kalita wychowują 11-letnią córkę Antoniną (pan Marek ma też córkę z poprzedniego związku - Natalia Kalita poszła w jego ślady i też jest aktorką). - Jest świetnym tatą...

 • Więckiewicz: Role życia

  Zakończenie zdjęć do "Wałęsy" Andrzeja Wajdy zbiegło się z 45. urodzinami wcielającego się w tytułową rolę w tym filmie Roberta Więckiewicza. Czy najlepszy obecnie polski aktor wyjdzie zwycięsko w starciu z postacią wciąż żyjącą, której życiorys i skomplikowane losy zna cała Polska? Czy po raz kolejny udowodni swój kunszt?

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  ...grająca Małgosię Joanna Brodzik - kolejny etap cudownej mazurskiej przygody, która potrwa do końca sierpnia. Choć tego dnia aktorka nie miała zdjęć, przyjechała na plan, by przywitać się z ekipą(...) ustalić, że przystojnemu aktorowi przypadła rola serialowego czarnego charakteru... Czy to właśnie Adama miał na myśli Adek Drabiński, kiedy w programie "Dzień dobry Polsko" powiedział, że w 6. sezonie...

 • Wajda na Przystanku Woodstock

  Minutą ciszy uczcili pamięć poległych w Postaniu Warszawskim uczestnicy spotkania z wybitnym reżyserem Andrzejem Wajdą w Akademii Sztuk Przepięknych na XVI Przystanku Woodstock. "Powstanie było wielką stratą" - powiedział reżyser.

 • O nich będzie głośno jesienią!

  ...temat do pikantnych ploteczek, zwłaszcza że dok-tor poczuje się jak nowo narodzony. "M jak miłość" Do obsady serialu dołączył Piotr Borowski. Wcieli się w Janusza Rawicza, biznesmena z Grabiny(...) Gawryłę (Marek Bukowski) o... molestowanie seksualne! Natomiast Jan Stanisławski, w roli którego wystąpi Krzysztof Kwiatkowski, zostanie nowym rezydentem na chirurgii. Tretter zatrudni syna dziekana...

 • Serial o dziennikarzach

  Kilka tygodni temu Telewizja Polska informowała o nowym projekcie informacyjnym - PL24. Zagadka się wyjaśniła. Publiczny nadawca pracuje nad nowym serialem o pracy polskich dziennikarzy.