• Informacje na temat:

  aktor marzy

Artykuły na temat: aktor marzy
 • Bartosz Obuchowicz marzy o synu?

  ...! - podsumowuje krótko aktor. Bartosz i jego żona są rodzicami trzech córek: Marianny (11 l.) i Marceliny (8 l.) i półrocznej Michalinki. Aktor przyznaje, że wielokrotnie musiał wybierać między nimi(...) miejscu. Może tracę przez to, że nie ma mnie na bankietach, ale tak naprawdę jestem szczęśliwy. Mam ogromne szczęście, bo poznałem Kasię, która doskonale rozumie moje podejście do życia - mówi aktor...

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Krzysztof Kowalewski: Wielkie marzenie aktora

  ...zdrowotne. Jedna operacja, druga. Wciąż mam poważny problem z biodrem, a to nie nastraja optymistycznie - opowiada aktor. Wprawdzie nie czuje tego wieku, ale wie, że ma jeszcze dużo do zrobienia. Przede(...) pewność, że jest bezpieczna. Mam nawet pomysł, jak to zrobić. Jest w realizacji. Boję się też, żeby córka nie trafiła na złego człowieka - wyznaje. Aktorowi zależy również na tym, aby Gabrysia miała...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Marcin Rogacewicz marzy o synu!

  Zawsze marzył o dużej, szczęśliwej rodzinie. Po części Marcin Rogacewicz (35 l.) już spełnił to życzenie. Od lat jest bowiem statecznym mężem i ojcem trzech uroczych dziewczynek. Sam mówi o sobie, że jest "babskim królem", a swoje kobiety traktuje jak księżniczki. Nie ukrywa jednak, że cały czas marzy o synu. Wcielający się w rolę Przemka Zapały aktor z serialu "Na dobre i na złe’’ nie...

 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • "Na Wspólnej": Piotr Cyrwus marzy o ciekawych rolach filmowych

  Piotr Cyrwus, czyli Zdzisław Muszko z "Na Wspólnej" i niezapomniany Rysiek Lubicz z "Klanu", wyznał niedawno, że chciałby pracować mniej i skupiać się tylko na tym, na czym mu najbardziej zależy. - Marzy mi się ciekawa postać w filmie - powiedział w wywiadzie.

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • "Na Wspólnej": Wojciech Pokora marzy, by zagrać ze swoją wnuczką!

  Wojciech Pokora, czyli Stanisław Niemirowicz z "Na Wspólnej" i niezapomniany Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka" oraz Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy", przyznaje, że w ciągu swej trwającej już prawie 60 lat kariery odrzucił około 100 ról, ale zagrania tej, o jakiej zawsze marzył, nikt mu nigdy nie zaproponował...

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

Zdjęcia na temat: aktor marzy
Wideo na temat: aktor marzy
Dyskusje na temat: aktor marzy