• Informacje na temat:

  aktor na dobre i złe marek

Artykuły na temat: aktor na dobre i złe marek
 • "Na dobre i na złe": Ewa i Marek Bukowscy są już po rozwodzie!

  ...21 maja Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", i Ewa Bukowska, czyli matka Pauli z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", przestali być mężem i żoną. - Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się - potwierdza aktorka. - Wszystko poszło po naszej myśli - mówi.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Nie żyje aktor i reżyser Marek Nowakowski

  Aktor miał 71 lat. O śmierci poinformował na Instagramie przyjaciel artysty - Janusz Chabior.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Na dobre i na złe": Za głosem serca

  W Leśnej Górze praca wre… ale lekarze znajdują też czas na flirty i romanse! Zapraszamy na 701. odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • "Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

  Aktor Marek Bukowski, czyli serialowy dr Piotr Gawryło, nie żegna się z Leśną Górą! Na swoim oficjalnym profilu w portalu Facebook ogłosił, że jego postać powróci!

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • "Na dobre i na złe": Wymiana kadr w Leśnej Górze Cz. 1

  Wszystko wskazuje na to, że w trwającej 19 lat historii serialu "Na dobre i na złe" na naszych oczach dokonuje się druga już wymiana kadr.

 • Scenarzyści serial u "Na Dobre i na złe" nie zasypiają gruszek w popiele i dbają o to, aby widzowie się nie nudzili. Od niedawna w szpitalu w Leśnej Górze pojawiała się nowa, piękna pani anestezjolog, czyli doktor Alicja. Lekarkę gra Anna Cieślak, znana dotychczas z serialu "Egzamin z życia" oraz filmu "Masz na imię Justine" . Aktorkę zobaczymy też niedługo w komedii romantycznej "Dlaczego nie

Zdjęcia na temat: aktor na dobre i złe marek
Wideo na temat: aktor na dobre i złe marek
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: aktor na dobre i złe marek
 • Re: Nie żyje aktor Marek Frąckowiak

  Bardzo przykra wiadomość. Grał postacie różne – dobre i złe charaktery, sprawdzał się w dramatach i komediach. Użyczał głosu w dubbingu. Sprawiał wrażenie dobrego człowieka. Będzie go brakowało.

 • Re: „Na dobre i na złe”: To nie Piotr jest ojcem syna Hany!

  Marek!-Na co ci przyszło?W jakimś dobrym filmie zagraj!Z twoim potencjałem-osobowością:)- jak może marnować się taki aktor!

 • Re: "Na dobre i na złe": Nowa szansa… i nowa miłość?

  Marek Ślosarski to świetny aktor! A że gra postać nie budzącą sympatii, to inna sprawa. Zresztą na tym portalu jest pełno tzw fachowców, już nie raz pisali o kims że marny aktor itd. ...więc należy ich po prostu ignorować!

 • Re: Marek B. kupował narkotyki na planie "Na dobre i na złe"?

  To koniec kariery tego aktora ,może w ciupie przemyśli to i owo nad swoim celebryckim żywotem,inni jego pokroju też !- w ostatnim czasie wyłania się obraz patologii tego celebrycko-artystycznego środowiska gdzie od nadmiaru kasy za NIC nie robienie przewraca im się w głowach i d..ach !-bo czy normalnym jest że znany aktor czy celebryta kasuje 500tyśięcy za to że pokaże się w reklamie

 • Re: "Na dobre i na złe": Marek B. zatrzymany za posiadanie narkotyków!

  Hm... mi się wydaje podejrzany fakt, że policja wiedziała czego szukać, poza tym po przeszukaniu aktor prawie zemdlał. Czyżby donos tego co podrzucił? Wiadomo, że w dzisiejszych czasach człowiek człowiekowi wilkiem, a pseudo życzliwych osób nie brakuje. Jak Ci się wiedzie, to nawet w łyżce wody by cię utopili, niestety.

 • Re: Na dobre i na złe

  niestety. W każdym razie Marek Bukowski to świetny aktor.