• Informacje na temat:

  aktor na rower

Artykuły na temat: aktor na rower
 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  ...aktora z pierwszej obsady. - Nie czarujmy się: śmierć głównego bądź jednego z głównych bohaterów serialu zawsze następuje w atmosferze jakiegoś skandalu. Czyli albo wtedy, gdy aktor ewidentnie się nie(...) nieskromnie - z braku pomyłek na etapie castingu i intrygujących losów poszczególnych postaci. Nie było u nas takiego przypadku, że któryś z aktorów chciał odejść z serialu. - Lista obsady 17. sezonu...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Rower Ojca Mateusza na sprzedaż!

  Uwaga fani serialu „Ojciec Mateusz”! Macie niepowtarzalną okazję zdobyć oryginalny rower z serialu!

 • Artur Żmijewski: Zgrzeszyłbym, gdyby...

  Artur Żmijewski nie kończy przygody z serialem "Ojciec Mateusz". W rolę księdza-detektywa wciela się już od sześciu lat, twierdzi jednak, że nie czuję się nią zmęczony. Nie męczy go bowiem nic, co daje radość widzom. O nadmierne utożsamienie go z postacią ojca Mateusza zacznie się martwić, gdy ludzie będą mówić do niego "proszę księdza".

 • Aktor z "Klanu" bierze ślub za kilka dni

  Zła wiadomość dla fanek Jakuba Świderskiego (26 l.), czyli Norberta z "Klanu". Już za parę dni aktor bierze ślub ze swoją narzeczoną Agnieszką Przestrzelską (24 l.).

 • Jacek Kawalec: Lubię się wygłupiać!

  Dawno temu prowadził "Randkę w ciemno". Dziś edukuje Wilkowyje w "Ranczu" i śpiewa jako Afric Simone w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze potrafi Jacek Kawalec?

 • "W rytmie serca": Zbigniew Zamachowski przez całe życie się odchudza

  Zbigniew Zamachowski, czyli Bogdan Gancarz z "W rytmie serca", żartuje, że natura obdarzyła go skłonnością do otyłości i dorzuciła do tego... miłość do jedzenia. - Przytycie kilku kilogramów nie jest dla mnie takim problemem jak ich zrzucenie - mówi aktor i dodaje, że przez całe życie musi się odchudzać.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Smutna starość Ryszarda Kotysa. Zgubił się na klatce schodowej

  Mistrz drugiego planu i specjalista od czarnych charakterów. Ryszard Kotys (85 l.) najbardziej znany jest widzom z roli Mariana Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich". Aktor nie ukrywa, że jest dosyć pogubionym człowiekiem. Niespecjalnie cieszy go również życie.

 • Lupita Nyong'o kosmicznym piratem

  Lupita Nyong'o nie jest podekscytowana rolą kosmicznego pirata w filmie "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy ".

Zdjęcia na temat: aktor na rower
Dyskusje na temat: aktor na rower