• Informacje na temat:

  aktor o inicjałach

Artykuły na temat: aktor o inicjałach
 • Aktorka "Czystej krwi" wyszła za mąż!

  Evan Rachel Wood, czyli Sophie-Anne Leclerq z "Czystej krwi", poślubiła aktora Jamiego Bella ("Billy Elliot", "Jumper").

 • Afera na planie "Karola"

  Po tym, jak jeden ze statystów wyrył na zabytkowej ławce swoje inicjały, w Auli Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego nie będą już kręcone zdjęcia do włoskiego filmu "Historia Karola", poświęconego życiu papieża Jana Pawła II.

 • Piotr Adamczyk gościł Stevena Spielberga!

  ...z najgorętszych par naszego rodzimego show-biznesu: Weroniką Rosati i Piotrem Adamczykiem. Aktor jest bardzo dumny ze swojej restauracji W Starym Domu Steven Spielberg zjadł uroczystą kolację ze swoimi(...) niemieckiego obozu zagłady w Oświęcimiu. Obecność Piotra Adamczyka nie była tam przypadkowa. Aktor wystąpił w roli gospodarza. Jest bowiem właścicielem tej restauracji, która zresztą w porównaniu z innymi...

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • Viola Kołakowska: Wróciły bolesne wspomnienia!

  Kiedy narzeczona aktora Tomasza Karolaka (45 l.) i matka jego dzieci spogląda na plakat promujący komedię o niewierności "Porady na zdrady", która wchodzi do kin, trudno jej ukryć emocje. Główną rolę u boku Karolaka gra w niej bowiem Magdalena Lamparska (29 l.). Violę Kołakowską (39 l.) wciąż boli , że kiedyś jej narzeczonego i aktorkę łączyła nie tylko praca. Przez młodziutką rywalkę modelka...

 • Nie żyje Run Run Shaw, ojciec chrzestny kina kung fu

  Hongkoński producent filmowy Run Run Shaw, jedna z najbardziej wpływowych postaci azjatyckiego przemysłu filmowego, zmarł w we wtorek, 7 stycznia, w wieku 106 lat.

 • Obrotna Małgorzata Rozenek na ślub w tropikach zbiera pieniądze od znajomych!

  ...pojawili się: aktor Marek Włodarczyk z tajemniczą brunetką, Mariusz Czerkawski z żoną Emilią i Monika Jarosińska z Robertem Korzeniewskim. Małgorzata Rozenek ubrana była tak, jak lubi jej ukochany, w wysokie...

 • Jest jak płatny morderca

  Muszę być zawsze gotowa, że ktoś mnie wezwie. Jestem człowiekiem do wzięcia - mówi o swojej pracy. Obecnie Katarzynę Herman możemy oglądać w serialu "Wszystko przed nami", w którym gra ambitną dziennikarkę.

 • Łączy ich uczucie i… Palma

  ...produkowania spektakli przyszedł Michałowi do głowy w 2003 r. A skąd się wziął? - Cóż, aktor jest człowiekiem do wynajęcia - wyjaśnia Michał Lesień. - Czasem ma pracę, czasem nie. Wszystkie tak zwane kariery aktorskie to sinusoida. Żaden aktor nie jest na topie cały czas. Doszedłem do wniosku, że warto wziąć sprawy w swoje ręce. Poza tym pojawiła się chęć zrobienia projektu według własnej wizji...

 • Justin Bieber ma już 18 lat

  W czwartek (1 marca) piosenkarz Justin Bieber osiągnął pełnoletność. Z okazji 18. urodzin kanadyjskiego gwiazdora, przytaczamy kilka interesujących faktów z życia słynnego nastolatka.

Wideo na temat: aktor o inicjałach
 • Siła kobiet

  Autorem tego niesłychanie plastycznego filmu jest artysta ukrywający się pod inicjałami Jr. – fotograf i jeden z najsłynniejszych obecnie twórców street-artu.

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.