• Informacje na temat:

  aktor paweł okraska

Artykuły na temat: aktor paweł okraska
 • "​M jak miłość": Paweł Okraska - 15 lat na scenie

  ...20 czerwca minie dokładnie 15 lat od chwili, gdy Paweł Okraska, czyli Michał Łagoda z "M jak miłość", po raz pierwszy stanął na profesjonalnej scenie. Był wtedy świeżo upieczonym absolwentem krakowskiej szkoły teatralnej mającym już na swym koncie rolę policjanta w "Klanie" i Czeladnika w spektaklu telewizyjnym "Krawiec".

 • Mąż Walach bał się roli geja

  Dlaczego Paweł Okraska zniknął na pewien czas z serial u "M jak miłość"? "Być może miał na to wpływ fakt, iż trudno było mi oswoić się z myślą, że mój bohater może nagle stać się gejem" - tłumaczy mąż Magdaleny Walach.

 • Walach i Okraska kłócą się o dziecko!

  Para, która jest już rodzicami 6-letniego Piotra, nie może dojść do porozumienia w sprawie drugiego dziecka. Jak donosi "Fakt", aktor, "świadomy upływającego czasu", chciałby mieć jeszcze jedno, jego(...) Alexa" - ciążowy brzuszek nie wchodzi więc w rachubę. Dodatkową rzeczą, która powstrzymuje aktorkę przed zajściem w ciążę, jest niepewna przyszłość zawodowa Okraski. Jego rola w „M jak miłość...

 • Nie chciał grać geja

  Paweł Okraska w serial u "M jak Miłość" wciela się w postać Michała Łagody - mężczyzny, który nie ma szczęścia do kobiet. Bohater grany przez niego powrócił po długiej nieobecności na ekranach, co nieczęsto zdarza się w serialach.

 • "Komisarz Alex": Magdalena Walach przesłucha... własnego męża!

  W 1. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" u boku Magdaleny Walach, czyli Lucyny Schmidt, pojawi się w gościnnym epizodzie mąż aktorki - Paweł Okraska. Zobaczymy go jako skorumpowanego urzędnika, Tadeusza Wcisło...

 • "M jak Miłość": Wątek homoseksualny

  Już wkrótce do serialu "M jak Miłość" powróci Marek Probosz. Aktor gra w filmie homoseksualistę Grzegorza, znajomego Michała Łagody z USA, byłego męża Małgosi Mostowiak. Tym razem mężczyzna znowu stanie na drodze bohaterki, w którą wciela się Joanna Kroniewska.

 • Wyzwolenie Łazarza

  W Domu Aktora Weterana jeden z pensjonariuszy dostaje zapaści i zapada w głęboką śpiączkę. Ratownicy ustalają, że Emil Łazarz (Marek Barbasiewicz) zatruł...

 • Walach jak ulotny motyl

  Główna rola Marty w serial u "Twarzą w twarz". Żona aktora Pawła Okraski ("M jak miłość"). Matka 2-letniego Piotra. Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami". Magda Walach - kobieta szczęśliwa.

 • Michał Łagoda zostanie milionerem!

  Michał Łagoda (Paweł Okraska) na pewien czas zniknie z życia bohaterów serialu "M jak miłość".

 • 10 lat "M jak miłość". Koncert!

  "Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz" - tymi słowami wyśpiewanymi przez Wojciecha Gąsowskiego, rozpoczął się pierwszy odcinek serialu "M jak miłość". Ta sama piosenka wprowadziła widzów w koncert "Miłość od pierwszego wejrzenia", zorganizowany z okazji dziesięciolecia serialu.

Zdjęcia na temat: aktor paweł okraska
Dyskusje na temat: aktor paweł okraska