• Informacje na temat:

  aktor polski

Artykuły na temat: aktor polski
 • "Wojenne dziewczyny": Polski aktor przeszedł operację plastyczną!

  Eryk Kulm to polski aktor, który znany jest m. in. z ról w "Wojennych dziewczynach", "Kamieniach na szaniec", "Bodo" czy "Belle Epoque", a także epizodów w popularnych serialach takich jak "Na(...) bohater próbował wówczas uwieść ukochaną Andrzejka, co nie skończyło się dla niego najlepiej. Został bowiem pogoniony przez potężnie zbudowanego Lisieckiego. Niedawno 29-letniego aktora można było...

 • Niezwykły aktor "Fotografa"

  W mrocznym thrillerze Waldemara Krzystka "Fotograf" u boku takich profesjonalistów jak: Tomasz Kot, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, czy Agata Buzek, możemy oglądać brawurową rolę kilkuletniego aktora. Poszukiwania idealnego odtwórcy kluczowej postaci nie były łatwe. Drobiazgowość w tym wyborze przypominała przygotowania Stanleya Kubricka do nakręcenia "Lśnienia".

 • Paweł Królikowski: Tak Jacek Kurski pożegnał aktora

  Wiosenna ramówka TVP odbyła się w cieniu prawdziwej tragedii. Wczoraj, 27 lutego nad ranem zmarł wybitny polski aktor, Paweł Królikowski (†58 l.). Prezes Telewizji Polskiej podczas prezentacji treści programowych postanowił uczcić pamięć o aktorze. Wzruszające, co zrobił!

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • A jednak! Polski aktor z serialu TVP jest gejem!

  Aktor "Barw szczęścia" w najnowszym wywiadzie dokonał coming outu. Mężczyzna wyznał, że jest homoseksualistą...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Julia Wieniawa już znalazła nowego? Tygodnik twierdzi, że to popularny polski aktor! Aktorka dementuje!

  Trudno dziś o bardziej gorące nazwisko w show-biznesie. Mimo młodego wieku, Julia Wieniawa zdążyła już zawojować serca polskiej publiczności. Aktorkę, którą możemy oglądać w serialach "Rodzinka.pl(...)" - donosi "Rewia". Wcześniej Julia spotykała się z aktorem Antkiem Królikowskim (30 l.), a także muzykiem Aleksandrem Milwiwem Baronem (37 l.), jurorem programów "The Voice of Poland" i "The Voice Kids...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • Zmarł najstarszy polski aktor - Maciej Maciejewski

  Lwowem został ciężko ranny. W latach 1940-41 występował w polskim Teatrze Lalki i Aktora w Grodnie. W 1941 r. wrócił do Warszawy i podjął pracę w Banku Cukrowniczym. W latach 1944-46 roku grał(...)-2003), brał udział w dubbingu. Był odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotym Krzyżem Zasługi. Był najdłużej żyjącym polskim aktorem, o dwa lata przeżył Irenę...

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

Zdjęcia na temat: aktor polski
Wideo na temat: aktor polski
 • Wojciech Medyński: profesjonalny aktor nie ma szans na castingach z amatorem

  Wojciech Medyński krytykuje polski show biznes, w którym stawia się na amatorów, a wykształceni aktorzy często nie mają szansy wziąć udziału w castingu.

 • Aktor Aleksy Komorowski gra zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach „Hotel 52”, „Lekarze” czy „Wszystko przed nami”. Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii „SuperBob”. Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham cię”, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Syn Jarka Jakimowicza prześladowany w Polsce! Nazwali go "pedałem"

  Jovan Jakimowicz to owoc miłości aktora Jarosława Jakimowicza i malarki Joanny Sarapaty. Chłopak wiele lat spędził w Barcelonie. Gdy wrócił do Polski, był prześladowany przez rówieśników. "Miałem długie włosy, od razu były wyzwiska: pedał, gej. W ogóle nie rozumiałem tego, w Barcelonie, gdzie mieszkałem 9 lat, to jest kompletnie normalne, że ludzie chodzą w rurkach, kolorowo" - mówi. Studiuje

Dyskusje na temat: aktor polski