• Informacje na temat:

  aktor polski chory na raka

Artykuły na temat: aktor polski chory na raka
 • "W rytmie serca": Zbigniew Zamachowski zawita do Kazimierza nad Wisłą

  W 6. odcinku "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Zbigniewa Zamachowskiego, który kilka miesięcy temu odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i osiągnięcia w pracy artystycznej. Aktor pojawi się w Kazimierzu jako zwolniony właśnie z więzienia z powodu śmiertelnej choroby... szwagier Zycha (Piotr Fronczewski).

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • Kinga Preis i Krzysztof Globisz: Opowieść o wielkiej miłości!

  Trwają zdjęcia do filmu, który opowiada historię choroby Krzysztofa Globisza (62 l.) i jego walkę o powrót do zdrowia. Aktor ogromnie się ucieszył, że jego żonę zagra Kinga Preis (47 l.).

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • Krzysztof Hanke: Fascynowały mnie panie o ostrych charakterach

  Krzysztofa Hanke (61 l.) wiele osób kojarzy głównie z rolą "Bercika" z serialu "Święta wojna". Aktor ma na swoim koncie jednak wiele innych ciekawych projektów zawodowych. A jaki jest prywatnie? Okazuje się, że jest bardzo aktywnym człowiekiem, który nie boi się nowych wyzwań. Gra w hokeja, tenisa, a nade wszystko upodobał sobie żeglarstwo i jest nawet... kapitanem jachtowym. Od takiej strony...

 • "Dziś jestem blondynką": Rak i peruki

  29 listopada trafi na polskie ekrany niemiecki dramat "Dziś jestem blondynką" oparty na bestsellerową książce holenderskiej studentki, która zachorowała na rzadką odmianę raka piersi.

 • Rafał Wilhelmi o ojcu: Drań!

  Relacje małego Rafała Wilhelmiego z tatą były bardzo trudne. Po latach syn aktora przestał mieć żal do ojca. Ogląda jego filmy i podziwia za wspaniale role, mimo że tata prawa autorskie wolał zapisać sekretarce.

 • Edyta Olszówka charytatywnie dla chorych dzieci

  INTERIA PL wraz z Telewizją Polsat i producentem serialu "Samo życie" zapraszają do udziału w charytatywnej aukcji internetowej. Pieniądze z licytacji zasilą konto Fundacji Polsat i zostaną przekazane na zakup sprzętu dla Kliniki Onkologii w Warszawie.

 • Patrick Swayze nie żyje

  W wieku 57 lat na raka trzustki zmarł w poniedziałek, 14 września, aktor filmowy Patrick Swayze .

 • Zbigniew z "Klanu" ma raka

  Zasłużony polski aktor Marian Glinka jest chory na raka. Stanowiący uosobienie zdrowego stylu życia Glinka przechodzi właśnie chemioterapię.