• Informacje na temat:

  aktor poniedziałek

Artykuły na temat: aktor poniedziałek
 • Nagie zdjęcie Jacka Poniedziałka wyciekło do sieci! Aktor padł ofiarą hakera!

  Jacek Poniedziałek (52 l.) jest wściekły. Tłumaczy, że ktoś wykradł mu gołą fotkę i wrzucił do sieci bez jego wiedzy!

 • Aktor Emile Hirsch zaatakował kobietę!

  Amerykański aktor Emile Hirsch został oskarżony o napaść na szefową wytwórni Paramount Pictures. Hollywoodzki gwiazdor pojawił się w sądzie w Utah w poniedziałek, 16 marca, by usłyszeć zarzuty.

 • Jacek Poniedziałek przeżył koszmar na wakacjach. Szok!

  Jacek Poniedziałek (53 l.) miał się zrelaksować na wczasach, a przeżył prawdziwy koszmar. Został okradziony, a to był dopiero początek problemów. Tego wyjazdu chyba nie będzie wspominał najlepiej...

 • Francuski aktor nago w proteście przeciwko polityce kulturalnej rządu

  Francuski aktor Sebastien Thiery wywołał skandal podczas gali wręczenia nagród Moliera, która odbyła się w Paryżu w poniedziałek, 27 kwietnia. W proteście przeciwko obcięciu rządowego wsparcia kultury aktor pojawił się na scenie Folies Bergere nago.

 • Jacek Poniedziałek broni Jerzego Zelnika!

  Ku zdziwieniu wielu, Jacek Poniedziałek (50 l.) stanął w obronie swojego kolegi po fachu!

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • Jacek Poniedziałek: Myślę o starości. Nie mam oszczędności, nie potrafię oszczędzać

  W jednym z wywiadów aktor przyznał, że problem starzenia od pewnego czasu zdecydowanie go zajmuje. 6 sierpnia skończy 52 lata. - Często myślę o starości, czy będę zdrowy, czy będę miał z czego żyć(...) jeśli przeżyję 20 czy 30 lat, to jestem już na krzywej schodzącej - mówił w "Newsweeku". Na szczęście na brak zajęć nie może narzekać. Swojej aktywności nie ogranicza tylko do aktorstwa. Dokonuje...

 • Zbliża się trzeci sezon "House of Cards"

  Kevin Spacey ma powody do zadowolenia. W poniedziałek, 12 stycznia, aktor odebrał Złoty Glob za rolę w serialu "House of Cards". Firma Netflix, która serię wyprodukowała, uczciła zdobycie tej nagrody i zaprezentowała pierwszy, oficjalny zwiastun nadchodzącego, trzeciego sezonu uznanego politycznego dramatu.

 • Jacek Poniedziałek zasłabł podczas spektaklu! Co się stało?!

  Jacek Poniedziałek (50 l.) mocno przestraszył uczestników festiwalu teatralnego "Ruhrtriennale"!

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zdjęcia na temat: aktor poniedziałek
Wideo na temat: aktor poniedziałek
 • Jacek Poniedziałek żałuje, że przyznał się do homoseksualizmu! "Miałbym święty spokój"

  Jacek Poniedziałek równo dziesięć lat temu przyznał się do homoseksualizmu. Jak dziś, z perspektywy czasu, ocenia swój coming out? - Trochę żałuję, gdybym się nie przyznał, miałbym święty spokój - mówi aktor. - Ani mi to nie zaszkodziło, ani specjalnie nie pomogło - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)  

 • Jacek Poniedziałek broni Krystyny Jandy: Ona nie mówiła tylko o klimakterium Krystyny Pawłowicz

  Aktor uważa, że artyści mają takie samo prawo do wyrażania swoich poglądów politycznych, jak pozostali Polacy. Żart Krystyny Jandy o klimakterium posłanki Krystyny Pawłowicz uważa za dowcipny, inteligentny i rozczulający. Jego zdaniem dowcip powinny docenić także osoby o odmiennych niż aktorka poglądach politycznych. W wywiadzie dla „Newsweeka” Krystyna Janda przyznała, że niepokoi ją

 • Jacek Poniedziałek o kampanii z Nowakiem: Rozśmieszyła mnie i wkurzyła

  Poniedziałek decyzję o wycofaniu spotów uważa za śmieszną i irytującą. Zdaniem aktora na bzdurne decyzje polskich polityków najlepiej reagują internauci. W sieci błyskawicznie pojawiły się bowiem memy(...) śmieci jak jakiś pedał” – śmieje się Poniedziałek. - Ostrze ironii to chyba najlepszy sposób walki z tym oszołomstwem, w którym w tej chwili się wszyscy znaleźliśmy.

Dyskusje na temat: aktor poniedziałek
 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  A mnie sie podoba to, ze w Stanach obojętnie czy jestes aktor, czy polityk, lekarz, sportowiec czy komentator to NAPRAWDĘ i RZECZYWIŚCIE prawo traktuje ich równo. Niestety u nas banda - wiadomo jaka - [ w togach ] puszcza nawet bandytów booooo..... U nas wystarczy , że ktoś ma medialną / znana _gę be_ i już" ! Czy to celebryta, czy aktor, czy kalika, czy tancerz, sportowiec , lekarz, prawnik

 • Re: Policyjny nalot i pozew o 100 mln dolarów!

  ,,Aktor został wyrzucony w poniedziałek, 7 marca, za wulgarne wypowiedzi o producencie swojego serialu (...)" Sheen nazwał producenta Chaim Levine, czyli użył jego prawdziwego nazwiska. Chuck Lorre to pseudonim producenta. Rzeczywiście. Sheen był bardzo wulgarny.

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Wprawdzie nie oglądam seriali, ale nie rozumiem logiki wypowiedzi "Nie można być w poniedziałek i wtorek Hanką Mostowiak, a w środę panią Boską na tym samym kanale". To co - wmawiają widzom, że aktor JEST graną postacią (i dlatego nie może być DWIEMA osobami na raz)? Bo ja nigdy nie miałam problemów z tym, że aktor grał więcej niż jedną rolę i nigdy mi się nic w tej kwestii nie myliło... Postać