• Informacje na temat:

  aktor posterunkowy

Artykuły na temat: aktor posterunkowy
 • "M jak miłość": Były Mister Polski dołączył do obsady "Emki"!

  ...lat nie utrzymuje kontaktów z ojcem... Chłopak zatrzyma się w leśniczówce, gdzie - już pierwszego wieczoru - pozna Sonię. Czy między uroczym posterunkowym a śliczną policjantką zaiskrzy? Czy wpadną(...) Supranational 2018 i II Wicemistera Global 2018. Jakub - oprócz tego, że jest modelem i trenerem personalnym - od dawna próbuje swoich sił jako aktor. Przed kamerą zadebiutował w 2013 roku...

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "Ranczo": Taki sam gapiszon...

  Arkadiusz Nader został twarzą kampanii, mającej na celu ocieplenie wizerunku policji. I słusznie. Grany przez niego w serialu „Ranczo” posterunkowy Stasiek to dusza człowiek! Nie sposób go nie lubić.

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  "Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Arkadiusz Jakubik zdobył się na szczere wyznanie! Dlaczego żyje w ten sposób?!

  Arkadiusz Jakubik (48 l.) zdobył sławę w serialu Polsatu „13 posterunek”, potem zaczął grać poważniejsze role i pozbył się opinii aktora wyłącznie komediowego. Ostatnio też udzielił bardzo poważnego wywiadu.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Tomasz Karolak

  ...(ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, filmowy i piosenkarz.

 • Nie powiem wam jak żyć!

  Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • "Oscara za ten dubbing!"

  ...- Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • Serialowi rekordziści

  Stanisław Mikulski ( "Stawka większa niż życie" ), Anna Dereszowska ("Złotopolscy"), Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" ) i Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe") to aktorzy, których najczęściej będziemy oglądać na ekranach telewizorów po wakacjach. Każdy z tych artystów występuje jednocześnie aż w trzech serial ach.

Zdjęcia na temat: aktor posterunkowy
Wideo na temat: aktor posterunkowy
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor posterunkowy
 • Jarosław Boberek (Posterunkowy)

  Postać Pana posterunkowego przebija wszystkich!!! cudowny aktor!!!!

 • Re: Starszy posterunkowy Krzysztof Zapała...

  świetny serial!! a jak się nazywa aktor grający Krzysztofa Zapale?

 • Re: "Oscara za ten dubbing!"

  uwielbian pana Jarka w każdej roli. Jako posterunkowy jest GENIALNY. Jako dubbingowiec też. Swietny aktor i jak widać z rozmowy świetny gość, z dystansem do siebie i swojej pracy, a nie jak ci celebryci: wszędzie ich pełno, ale nigdzie nie mają NIC do powiedzenie! Kocham Pana, Panie posterunkowy:)!