• Informacje na temat:

  aktor przebiera

Artykuły na temat: aktor przebiera
 • ​"Pułapka": Agata Kulesza namawia młodych aktorów do grania w serialach

  Agata Kulesza, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Olgę Sawicką w nowej produkcji TVN "Pułapka", uważa, że granie w serialach to... poligon doświadczalny, przez który powinien przejść każdy młody aktor na początku swej zawodowej drogi.

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Rozenek przebierała się trzy razy

  Na warszawski stadion Pepsi Rozenek wybrała się z mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem (43 l.) i synami Stanisławem (6 l.) oraz Tadeuszem (2 l.). Rodzina przykuwała uwagę nienagannymi strojami dobranymi do chwili. Celebrytka przebierała się aż trzy razy, by wypaść jak najlepiej. Sportowe białe spodnie, sweter i mokasyny, w których przyszła, zamieniła na krótką białą sukienkę i beżowe szpilki. Przez...

 • "Pani z przedszkola": Woronowicz z latawcem, Kulesza na dancingu i leżakująca Gruszka!

  Marcin Krzyształowicz powraca i przedstawia najbardziej zakręconą rodzinę w historii polskiej komedii! Tylko w "Pani z przedszkola" - następcy obsypanej nagrodami "Obławy" - widzowie odkryją, z kim Adam Woronowicz i Agata Kulesza chadzają do swingerskich klubów, co w Wigilię popija Krystyna Janda i za jakie zwierzę lubi przebierać się Karolina Gruszka.

 • Uparł się, żeby być aktorem!

  ...utalentowany debiutant będzie mógł od tej chwili przebierać w propozycjach, a jego wysoka pozycja na rynku polskich aktorów na długo pozostanie niezachwiana. Tymczasem... - Przez dwa lata nie dostałem(...) aktorem, usłyszał, że to niepoważny zawód i że powinien raczej zostać... hutnikiem. Nie przejął się tym i pojechał do Warszawy na egzaminy. - Wystarczyło powiedzieć dwa wiersze i przeczytać kawałek prozy...

 • Rodzina Robina Williamsa dzieli majątek

  Rodzina Robina Williamsa otrzymała dwa miesiące na podział majątku aktora poza sala sądową. Susan Williams, wdowa po aktorze Robinie Williamsie i ich troje dzieci, 25-letnia Zelda, 23-letni Cody i 31-letni Zach, otrzymali wyrokiem sądowym ostateczny termin na uzgodnienie podziału majątku po nieżyjącym gwiazdorze.

 • Jerzy Stuhr atakuje Kaczyńskiego! "Hitler też miał..."

  Jerzy Stuhr (69 l.) nie przebiera w słowach...

 • Przebieranki Soni Bohosiewicz

  Akcja nowej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" rozciągnięta jest na kilka dekad. Niektóre filmowe postaci przechodziły więc znaczące metamorfozy. Dla aktorów - Jerzego i Macieja Stuhrów, a także Sonii Bohosiewicz oznaczało to eksperymenty z charakteryzacją.

 • Krystyna Pawłowicz znowu obraża Maćka Stuhra: Nie jest artystą. To pajac!

  Krystyna Pawłowicz (63 l.) w swoich wypowiedziach coraz częściej nie przebiera w słowach. W najnowszym wywiadzie dla katolickiego pisma kolejny raz dostaje się Maciejowi Stuhrowi!

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

Zdjęcia na temat: aktor przebiera
 • Maciej Stuhr przebiera się za Dorotę Wellman!