• Informacje na temat:

  aktor przygotowuje

Artykuły na temat: aktor przygotowuje
 • Robert Więckiewicz: zaskakujące słowa aktora

  Obywatelem miasta). W Legnicy skończył technikum budowlane. Jest fachowcem od parkietów i glazury. W jego przypadku można stwierdzić, że taka szkoła najlepiej przygotowuje do studiów aktorskich. W 1989 roku(...)Był czas, gdy mówiło się o nim, że "wyskakuje z każdej lodówki". Rzeczywiście, aktor grał niemal w każdym ważnym filmie. Nie bez znaczenia jest fakt, że zawsze w roli głównej. Pracował z największymi...

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • HBO przygotowuje serial o katastrofie w Czarnobylu

  Główną rolę w serialu zagra Jared Harris ("The Crown", "Mad Men", "Terror"). Aktor wcieli się w postać Walerego Legasowa, radzieckiego naukowca, który zostaje wysłany na Ukrainę w celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy. W wyniku wybuchu wodoru z reaktora jądrowego 26 kwietnia 1986 roku skażeniu promieniotwórczemu uległ obszar do 146 tysięcy kilometrów kwadratowych. Scenariusz serii napisze...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Magdalena Boczarska przygotowuje się do roli mamy!

  Kiedy kilka tygodni media pisały o Magdalenie Boczarskiej i jej samotnej wizycie na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, nikt prócz najbliższych nie wiedział, jaką tajemnicę skrywa aktorka.  Fakt, że nie było przy niej ukochanego Mateusza Banasiuka, niepokoił, a jednocześnie rodził pytania, czy para aby znów nie przeżywa kryzysu. I tak było. Doszło nawet do tego, że aktor wyprowadził się z domu...

 • Chris Hemsworth najseksowniejszy

  Chris Hemsworth, australijski aktor, znany m.in. z tytułowej roli w filmie "Thor", został uznany za "najseksowniejszego mężczyznę świata" 2014 roku. Magazyn "People", który przygotowuje ranking, ogłosił listę 19 listopada.

 • Daniel Olbrychski: Żona aktora bagatelizuje skandal

  Daniel Olbrychski (71 l.) nie gra często, ale kiedy już przyjmuje rolę, przygotowuje się do niej perfekcyjnie. Żona Krystyna Demska- Olbrychska najlepiej wie, jak ważny jest wtedy spokój, luz i poczucie psychicznego komfortu.

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek przygotowuje się do roli taty?

  Krystian Wieczorek długo uchodził za samotnika, który - choć ma ogromne powodzenie u kobiet - czeka na tę jedyną... Aktor wyznał w wywiadzie, że niecierpliwość w uczuciach jest złym doradcą, ale(...). Nikt z nas nie sypnął paparazzim. I było cudownie, spokojnie... - opowiadał w pierwszym wywiadzie udzielonym po ślubie. Aktor, pytany, co urzekło go w młodszej koleżance, którą poznał na planie...

 • Dawid Kwiatkowski zadebiutował w dubbingu

  Dawid Kwiatkowski użyczył głosu jednemu z bohaterów filmu "SpongeBob: na suchym lądzie". Wokalista już przygotowuje się do kolejnej przygody z filmem. Zapewnia jednak, że nie zamierza zostać aktorem, a jego udział w tym projekcie ma jedynie muzyczny charakter.

Zdjęcia na temat: aktor przygotowuje
Wideo na temat: aktor przygotowuje
 • "Ultraviolet": Role rzutują na stosunki z ludźmi

  Aktor Sebastian Fabijański opowiedział nam o tym, jak przygotowuje się do ról i jak później z nich "wychodzi".

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • "Bodo": Tomasz Schuchardt o serialu

  Aktor wcielający się w rolę starszego Eugeniusza Bodo zdradza, jak przygotowywał się do roli i o tym, co wyróżnia serial spośród innych produkcji.

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

Dyskusje na temat: aktor przygotowuje
 • Daje z siebie wszystko

  "Jak przygotowuje sie pan do roli w serialu "Misja Afganistan"? - "Podchwytliwe pytanie" - No rzeczywiście bardzo podchwytliwe. Aktor, który gra rolę bardzo epizodyczną i pojawia się na ekranie przez 20 sekund w, może, 4 odcinkach, przygotowuje się do roli ćwicząc pod okiem osobistego trenera. Absurd goni absurd.

 • Re: Daniel Olbrychski przygotowuje się do premiery "Zemsty"

  OD CZASU JAK WPROWADZILI DO KLANU OLBRYCHSKIEGO FILM TEN OBRZYDŁ MI DOKŁADNIE, a juz wymyślili że kobieta ok .43 letnia mialaby za takim starym 70 letnim obleśnym prykiem sie oglądać - cos ci scenarzysci sfiksowali. Ogladam wyrywkowo , ale jak pojawia się wielki aktor - to NNATYCHMIASTprzełączam na inny kanał.