• Informacje na temat:

  aktor ronn moss

Artykuły na temat: aktor ronn moss
 • Thorsten Kaye nowym Ridgem w "Modzie na sukces"!

  Co za sensacyjna wiadomość! Słynny Ridge Forrester, czyli Ronn Moss na dobre zrezygnował z grania w najdłuższym tasiemcu na świecie. Jak to bywa w tego typu sytuacjach, produkcja znalazła na jego miejsce kogoś innego...

 • Pożegnanie z "Modą na sukces"

  Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów "Mody na sukces". Krążące plotki, że najdłużej emitowany w Polsce serial znika z anteny Jedynki właśnie się potwierdziły. Ostatni odcinek serii o perypetiach rodziny Forresterów zobaczymy we wtorek, 9 grudnia. Jego miejsce zajmą powtórki "Sąsiadów".

 • "Moda..." bez Ridge'a?

  Ronn Moss po 25 latach odchodzi z "Mody na sukces"! Ponoć producenci serialu nie zgodzili się na wyższe honorarium dla aktora.

 • John McCook: 27 lat w jednym serialu

  John McCook od 27 lat gra rolę Eryka Forrestera w "Modzie na sukces" i nadal kocha tę pracę. Za swoje największe życiowe osiągnięcie uważa szczęśliwe małżeństwo, którego sekret tkwi w rozmowie i wspólnym podejmowaniu decyzji.

 • Co po "Modzie na sukces"?

  Ta wiadomość zelektryzowała kilkadziesiąt milionów fanów "Mody na sukces" w 98 krajach. Po 25 latach z serialu odchodzi Ronn Moss, odgrywający jedną z głównych ról - Ridge'a Forrestera. Co będzie dalej z serialem? I co będzie dalej z Ronnem?

 • Odchodzi z "Mody na sukces"

  Ronn Moss po 25 latach odchodzi z "Mody na sukces". Ponoć producenci serialu nie zgodzili się na wyższe honorarium dla aktora.

 • Ridge uwodzi tańcem i podbija słupki

  Ridge Forrester w "Tańcu z gwiazdami"? Tak! Ale nie Ridge, tylko Ronn, nie Forrester, tylko Moss i nie w polskim "Tańcu...", ale we włoskim odpowiedniku show - "Ballando con le Stelle". Mimo tych niewielkich różnic obecność gwiazdy "Mody na sukces" na telewizyjnym parkiecie okazała się strzałem w dziesiątkę - słupki oglądalności strzeliły w górę jak nigdy!

 • Co po "Modzie na sukces"?

  Ta wiadomość zelektryzowała kilkadziesiąt milionów fanów "Mody na sukces" w 98 krajach. Po 25 latach z serialu odchodzi Ronn Moss, odgrywający jedną z głównych ról - Ridge'a Forrestera. Co będzie dalej z serialem? I co będzie dalej z Ronnem?

 • "Moda na sukces": Pożegnanie z serialem

  Ridge'a Forrestera wydała mi się bardzo kusząca. Młody, wykształcony, bogaty facet, za którym szalały kobiety - opowiada z kolei Ronn Moss. W 2012 roku, po 25 latach, aktor postanowił jednak zakończyć(...) Forresterów, bo emisja rozpoczęła się od odcinka 216. John McCook od samego początku wciela się w postać Eryka i z sentymentem wspomina pierwszy dzień na planie. - Grałem sceny z Ronnem Mossem, obaj...

 • Gdy aktorzy śpiewają

  Kiedy Paweł Małaszyński ogłosił, że rezygnuje z roli w serialu "Lekarze" na rzecz kariery muzycznej, niewielu dawało temu wiarę. A jednak! Ambicjom aktora stało się zadość - scenarzyści uśmiercili Maksa Kellera. Pytanie tylko, jakie owoce przyniesie wybór artystycznej drogi.