• Informacje na temat:

  aktor s modelka

Artykuły na temat: aktor s modelka
 • Charlie Sheen zakochany w modelce erotycznej!

  Jesienią ubiegłego roku aktor wywołał prawdziwą burzę medialną. W wywiadzie przyznał otwarcie, że jest nosicielem wirusa HIV. Wyznał, że diagnozę usłyszał już w 2011 roku, jednak bał się do tego przyznać publicznie w obawie o postrzeganie go jedynie jako aktora, który zmaga się z nieuleczalną chorobą, a nie przez pryzmat jego ról filmowych. Wyznał, że był szantażowany przez osoby, które chciały...

 • "Modelka": Mads Matthiesen kręci w Polsce

  Po swoim ciepło przyjętym przez krytykę debiucie "Misiaczek" (2012), duński reżyser Mads Matthiesen jest w trakcie zdjęć do kolejnego filmu - "Modelka".

 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  Życie miłosne Bohdana Łazuki spokojnie mogłoby posłużyć jako scenariusz do filmu. Aktor ma za sobą cztery rozwody oraz wiele przelotnych miłostek. Jedna z tych historii miłosnych miała tragiczny koniec dla dziewczyny, którą w sobie rozkochał. Gwiazdor dowiedział się jednak o tym dopiero po latach...

 • Modelka Kamila Szczawińska: Aktorski debiut w teledysku

  Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie zagrała główną rolę w teledysku debiutującej grupy Lion Shepherd.

 • Joanna Pacuła była załamana decyzją aktora! Miał zostawić dla niej żonę!

  Początek lat 80. mógł odmienić jej życie u boku ukochanego mężczyzny. Choć Piotr Fronczewski (72 l.) był nią oczarowany, nie zdecydował się odejść od żony. To był prawdziwy cios dla Joanny Pacuły (62 l.). Wcześniej historię ich romansu przedstawił sam aktor w swojej autobiografii, lecz ona długo nie chciała komentować sytuacji sprzed lat. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty!

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Leonardo DiCaprio spotyka się z kolejną modelką!

  ...własnymi ścieżkami. Jako że aktor nie może narzekać na brak powodzenia u kobiet, jego serce znów jest zajęte. Zagraniczne media donoszą, że najnowszą wybranką gwiazdora jest 24-letnia modelka Roxy(...)Aktorowi w ostatnim czasie świetnie wiedzie się w życiu zawodowym. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o jego sferze prywatnej. DiCaprio ma za sobą kilka nieudanych związków i nadal nie...

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Leonardo DiCaprio poderwał kolejną modelkę!

  Podboje miłosne aktora są niemal dyżurnym tematem w zagranicznych mediach. Od dawna nie jest tajemnicą, że DiCaprio ma słabość do pięknych kobiet. Na liście jego byłych ukochanych są m.in. Blake(...) minęło sporo czasu, a już aktor postanowił się pocieszyć. Jego nowa wybranka, podobnie jak poprzednie, może poszczycić się urodą oraz zgrabną sylwetką. Eliza Joenck (32 l.) pochodzi z Brazylii i od lat...

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

Zdjęcia na temat: aktor s modelka
Wideo na temat: aktor s modelka
 • Helena Norowicz i Mateusz Kościukiewicz w klipie Mary Komasy

  Mary Komasa wydała swoją długo wyczekiwaną płytę. W teledysku do drugiego singla pt. "Come" pojawili się 80-letnia modelka Helena Norowicz oraz aktor Mateusz Kościukiewicz.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Sam Worthington został ojcem!

  Gwiazdor "Avatara" bardzo strzeże swojej prywatności. 39-letni aktor do tej pory nie potwierdził plotek, iż w ubiegłym roku w sekrecie zmienił stan cywilny. Partnerką Worthingtona jest 27-letnia modelka Lara Bingle. Para kilka dni temu powitała na świecie syna w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Gratulujemy! (Cover Video/x-news)

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

Dyskusje na temat: aktor s modelka