• Informacje na temat:

  aktor siedem życzeń

Artykuły na temat: aktor siedem życzeń
 • "Siedem życzeń": Sekret Rademenesa

  Twórca "Siedmiu życzeń", Maciej Zembaty, wymyślając postać Rademenesa, inspirował się tresowanym kotem, który występował w kabarecie w Szwajcarii. Gdy zobaczył, jak zwierzę pali papierosa, stwierdził(...). Kłopotliwi aktorzy Najwięcej problemów na planie przysparzały trzy koty wcielające się w Rademenesa. Jeden z nich wykorzystał chwilę nieuwagi ekipy i wyskoczył z okna mieszkania położonego na...

 • Siedem paszportów Depardieu

  Gerard Depardieu nie poprzestanie na rosyjskim obywatelstwie. Krnąbrny gwiazdor planuje w najbliższym czasie ubiegać się o algierski paszport. To jednak nie koniec...

 • Daniel Kozakiewicz (44 l.), gwiazda serialu "Siedem życzeń", nie poszedł w ślady ojca Mikołaja Kozakiewicza, marszałka Sejmu kontraktowego. Bliżej było mu do mamy, artystki-plastyka.

 • Aktorem został z... miłości

  "Dziś łatwo jest być na pierwszych stronach gazet, z byle powodu" - mówi Bartłomiej Topa. Artysta opowiada o życiowych decyzjach (zdawał do szkoły aktorskiej, by zaimponować dziewczynie!) i długiej drodze do zawodowego sukcesu.

 • Gwiazdy po latach: "Siedem życzeń"

  Pamiętacie serial o chłopcu i jego niesamowitym kocie spełniającym życzenia? Zaczęło się prozaicznie: Darek uratował kota z rąk podwórkowych oprawców. Zabrał go do domu, a tam... kot przemówił ludzkim głosem! Przedstawił się (głosem Maciej Zembatego) jako Rademenes. A gdyby cudów było mało, obiecał chłopcu, że spełni jego siedem życzeń... Wiecie, co stało się z bohaterami "Siedmiu życzeń...

 • Płoszajski powiedział "tak"

  Łukasz Płoszajski, bohater serial u "Pierwsza miłość", nie jest już wolny. Aktor wypowiedział niedawno sakramentalne "tak". Jego wybranką jest Emilia Oleksiak.

 • Krzysztof Janczak: Pan Yapa zniszczył jego karierę?!

  O Krzysztofie Janczaku (67 l.) mówi się, że jest człowiekiem o wielu twarzach. W każdej z wykonywanych profesji czuje się doskonale, a jest nie tylko aktorem, ale też reżyserem, scenarzystą i artystą estradowym.

 • Charlie Sheen zostaje w serialu

  Charlie Sheen wystąpi w kolejnych dwóch sezonach serialu "Dwóch i pół" - aktor poinformował w poniedziałek w specjalnym oświadczeniu.

 • Wiesław Drzewicz: Cierpiał w samotności!

  Był niezwykle cenionym i szanowanym aktorem. Mimo wielu osiągnięć zawodowych Wiesław Drzewicz (†69 l.) nigdy się nie wywyższał. Nie zależało mu też na zaszczytach i sławie. Wolał skupiać się na pracy, której oddawał całe serce.

 • Szczęśliwa siódemka "Na Wspólnej"

  27 stycznia bohaterowie serialu "Na Wspólnej" będą świętować swój szczęśliwy jubileusz. Mija bowiem siedem lat odkąd tworzą jedyny taki "wspólny" świat. Przy tej wyjątkowej okazji aktorzy i twórcy serialu przygotowali nie lada niespodziankę, którą zobaczymy w dniu siódmych urodzin "Na Wspólnej".

Dyskusje na temat: aktor siedem życzeń