• Informacje na temat:

  aktor skazany

Artykuły na temat: aktor skazany
 • Aktor z "M jak miłość" skazany za pedofilię!

  Tomasz M., znany m.in. z "M jak miłość", "Na Wspólnej" czy "Plebanii" został skazany na 2 lata więzienia za posiadanie i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii!

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • "Skazany na śmierć": Fernando Sucre wraca!

  Amaury Nolasco ponownie wcieli się w rolę Sucre. O dołączeniu do obsady 5. sezonu "Skazanego na śmierć" aktor poinformował na Instagramie.

 • Benedict Cumberbatch przeprasza za "kolorowych" aktorów

  Brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, znany między innymi z roli Sherlocka Holmesa, przeprosił za niefortunne określenie czarnoskórych kolegów. Użył go stając w ich obronie i znalazł się na celowniku politycznej poprawności.

 • "Skazany na śmierć": Znamy pierwsze szczegóły!

  Co więc wiemy o najnowszym sezonie? Purcell zdradza, że ekipa przygotowuje się właśnie do zdjęć do odcinka ósmego i dziewiątego. Aktor porusza również kwestię ostatniego wypadku na planie (na początku czerwca na aktora spadł element dekoracji) i tego, jak jego stan zdrowia wpłynie na zdjęcia i czy znajdzie to odzwierciedlenie w scenariuszu. "Wypadek wydarzył się podczas jednej ze scen...

 • Aktor "Kapitana Phillipsa" trafił do więzienia za pobicie

  Mohammed Abdi, który wystąpił w roli somalijskiego pirata w hollywoodzkim filmie "Kapitan Phillips", został skazany na 2 i pół roku więzienia za atak na mężczyznę, do którego doszło w 2013 roku w Manchesterze.

 • "Skazany na śmierć": Najnowszy sezon zadebiutuje w kwietniu!

  Po miesiącach oczekiwań w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje najnowszy sezon serialu "Skazany na śmierć".

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • "Skazany na śmierć": Kontynuacja coraz bliżej!

  Wygląda na to, że Michael Scofield będzie musiał wymyślić nowy plan ucieczki! Kolejny sezon serialu "Skazany na śmierć" coraz bliżej!

 • Benedict Cumberbatch apeluje!

  Brytyjscy aktorzy Benedict Cumberbatch ("Gra tajemnic", "Sherlock") i Stephen Fry ("V jak vendetta", "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii") wraz z ponad 40 tys. ludzi podpisali się pod listem otwartym, w którym wezwali brytyjski rząd do ułaskawienia 49 tys. mężczyzn, skazanych za homoseksualizm - podają brytyjskie media.

Zdjęcia na temat: aktor skazany
Wideo na temat: aktor skazany
 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?

Dyskusje na temat: aktor skazany