• Informacje na temat:

  aktor szejbal

Artykuły na temat: aktor szejbal
 • W katastrofie zginął wybitny aktor

  W sobotę pod Smoleńskiem w katastrofie rządowego samolotu, wśród 96 ofiar, zginął także Janusz Zakrzeński , polski aktor teatralny i filmowy. Polacy najbardziej zapamiętali go z roli marszałka Józefa Piłsudskiego w corocznych historycznych inscenizacjach teatralnych.

 • Stara miłość nie rdzewieje?

  Maciej Kozłowski dołączył do obsady serialu "Szpilki na Giewoncie". Popularny aktor wcieli się w postać górala Jędrka Skorupy. To dawna, niespełniona miłość Barbary (Katarzyna Gniewkowska), matki Ewy Drawskiej (Magdalena Szejbal).

 • Podwójna dawka Zelta

  ...zabarwienie wyraźnie komediowe" - opowiada aktor. I dodaje: "'W Szpilkach...' mam bardziej znaczącą postać. W 'Ludziach Chudego' gramy drużynę Chudego, którego gra Cezary Żak. Jest to drugi plan, ale w bardzo dobrym towarzystwie. W jednym i drugim serialu spotkałem się ze świetnymi reżyserami. Mam nadzieję na sukces obu tych projektów". W "Ludziach Chudego" aktor gra policjanta, ale przekonuje, że...

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • Janusz Zakrzeński: Nie tylko Piłsudski

  Wszyscy pamiętamy go z odtwarzanej wielokrotnie Józefa Piłsudskiego, jednak Janusz Zakrzeński był nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. Nie szczędził również czasu i serca na działalność charytatywną.

 • Wystąpi w dwóch nowych serialach

  Piotr Zelt od jesieni częściej będzie gościł na ekranach telewizorów. Zobaczymy go w dwóch nowych serialach telewizji Polsat.

 • Łukaszewicz o Zakrzeńskim

  "Janusz był wyjątkowym pedagogiem. Aktorstwo to przełamywanie barier, a on umiał ośmielić. Chciał być przewodnikiem dla młodszych pokoleń..." - tak Janusza Zakrzeńskiego wspomina Olgierd Łukaszewicz.

 • Wracają programy i seriale

  "Bitwa na głosy", "X-Factor", "Przepis na życie", "Hotel 52" - popularne pozycje programowe z gwiazdami powracają na ekrany naszych telewizorów. Już wiosną będziemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów i oddawać głosy na młode muzyczne talenty.

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

Wideo na temat: aktor szejbal
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor szejbal
 • Re: Serialowe Telekamery - znamy zwycięzców!

  dlamnie powinna wygrać joanna osyda lub magda szejbal a aktor tomasz ciachorowski

 • Re: Serialowe Telekamery - znamy zwycięzców!

  dlamnie powinna wygrać joanna osyda lub magda szejbal a aktor tomasz ciachorowski Dla mnie też

 • Re: Drewniany aktor czy nieoszlifowany diame...

  jego ojcie -krawczyk nie jest aktorem,to kuzyn Drozdy ,ktory przez przypadek wkrecil sie w aktorstwo.Zastanawialem sie kto promuje takie beztalencie i juz wszytko jasne.W przemysle filmowym nie ma wolnego rynku,jst tylko kumoterstwo,rodzinne uklady i dlatego szmira ktora produkuja nasze fabryki filmowe mozna zablysnac tylko w afryce.Mam cicha nadzieje ze skonczy jak szejbal i damiecki i cala