• Informacje na temat:

  aktor w labiryncie pokazał dzieci

Artykuły na temat: aktor w labiryncie pokazał dzieci
 • Znalazłam swoją niszę

  Młode, blondwłose dziewczęta grała aż do trzydziestki. Po urodzeniu dzieci zmieniła się, ale zaczęła dostawać role ciepłych kobiet. – Weszłam w niszę, bo aktorki uciekały od tej swojej naturalnej fizyczności. - mówi Anna Gornostaj.

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Nadchodzi śmierć polskich seriali?

  ...w produkcjach dla dzieci i młodzieży. - Amerykanie pokazali, że dziś serial może aktorom zaoferować więcej niż kino. W Polsce, niestety, nie możemy liczyć na podobny trend. Główni telewizyjni gracze(...) twórców i aktorów grających w tych serialach oraz piszących o nich publicystów. Samo "przestudiowanie" opisywanych seriali zajęło mu blisko sześćset godzin. Wypisał przy tym dziesięć długopisów. Twój...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - ostatni rozdział filmowej trylogii Petera Jacksona zrealizowanej na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena - 24 kwietnia ukazuje się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Inny niż zazwyczaj

  W trakcie kręcenia "Labiryntu" najbardziej fascynowało mnie to, jak wiele emocji odczuwa mój bohater, a mimo tego nie może ich uzewnętrznić - mówi o swojej roli w nowym filmie Denisa Villeneuve'a Jake Gyllenhaal.

 • Jim Carrey: Błazen czy geniusz?

  Jego pierwszy występ okazał się katastrofą. Został wygwizdany przez publiczność. Jednak Jim Carrey nie poddał się i został jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych. Myliłby się jednak ten, kto by sądzi, że gwiazdor, obchodzący 17 stycznia 50. urodziny, jest wyłącznie błaznującym przed kamerami kabotynem.

 • Filmowo w Janowie Lubelskim

  Reżyserzy Wiesław Saniewski i Łukasz Palkowski, aktorzy Krzysztof Kowalewski, Alosza Awdiejew, Cezary Żak i Artur Barciś oraz piosenkarz Krzysztof Cugowski będą wśród gości III Festiwalu Artystów Filmu i Telewizji FART, który rozpocznie się w poniedziałek w Janowie Lubelskim (woj. lubelskie).

 • Gdynia Film Festival: Bogowie i ludzie

  Premierowy pokaz filmu "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida ("Ki") zainaugurował w poniedziałkowy wieczór, 7 maja, 37. edycję Gdynia Film Festival. Historia legendarnej hiphopowej grupy Paktofonika obroniła się w kinie dzięki realizacyjnej wierności faktom i przekonującej kreacji Marcina Kowalczyka jako Magika.

 • Anna Gornostaj: Kobieta ciepła i papuśna

  Młode, blondwłose dziewczęta grała aż do trzydziestki. Po urodzeniu dzieci zmieniła się, ale zaczęła dostawać role ciepłych kobiet. - Weszłam w niszę, bo aktorki uciekały od tej swojej naturalnej fizyczności - mówi Anna Gornostaj.