• Informacje na temat:

  aktor wyrzucony z m jak miłość

Artykuły na temat: aktor wyrzucony z m jak miłość
 • "M jak miłość": Kasia Cichopek staje w obronie serialu

  Po ataku Olgi Frycz na producentów "M jak miłość" kolejna aktorka staje w obronie serialu. Zobaczcie szczegóły.

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Joanna Majstrak rozżalona na produkcję "M jak miłość"

  W ostatnich dniach głośno o tasiemcu "M jak miłość". Swój kamyk do ogródka postanowiła dorzucić także znana z bliskiej znajomości z Edwardem-Linde-Lubaszenką i Hubertem Urbańskim Joanna Majstrak (30 l.).

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  Przy okazji pożegnania Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość", Olga Frycz znów wypowiedziała się na temat warunków pracy na planie serialu. Mocne słowa!

 • Nikolaj Lie Kaas: Kumpel księcia Danii

  Prywatnie - syn lubianego komika, mąż cenionej stylistki i kumpel... księcia Danii. Zawodowo - jeden z najsłynniejszych (obok Madsa Mikkelsena i gwiazdy "Gry o tron" - Nicolaja Coster-Waldau) duńskich aktorów robiących karierę za granicą.

 • "M jak miłość": Andrzejek pod pantoflem

  Wyzna narzeczonemu, że chce na ich ślubie wyglądać jak gwiazda. - Sprężyście i zgrabnie... Mam świecić! - powie. Lisiecki ostro weźmie się do pracy i już na pierwszym treningu porządnie da ukochanej(...) tam źle, obiecuję - usłyszy. A czy nowy wizerunek Lisieckiego ma jakiś związek z planowanym przez niego ślubem z Laskowską? Całkiem możliwe, że tak! Niewykluczone także, że Tomasz Oświeciński...

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • "M jak miłość": Koniec związku Marysi i Roberta?

  ..., Artura (Robert Moskwa)... Prawdziwa twarz Bilskiego Przez długi czas Robert udawał idealnego mężczyznę, miłego i kochającego. Kiedy jednak jakiś czas temu Basia (Maja Wudkiewicz), córka Marysi(...) wychodzi na jaw Podczas spaceru w parku Roberta i Marysi, jakiś nieznany mężczyzna rozpozna w nim... Irka Wrońskiego! Chociaż Bilski będzie starał się wytłumaczyć ukochanej, że to pomyłka, ona nie...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.