• Informacje na temat:

  aktor z cudownych lat

Artykuły na temat: aktor z cudownych lat
 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ...po latach wspominane z rozrzewnieniem. Pierwszy pocałunek, kłótnie z rodzicami, szkolne niepowodzenia... Razem z opowieścią dorosłego Kevina (Daniel Stern), głównego bohatera "Cudownych lat(...) średniej. Jest jednak kolosalna różnica między Ameryką, którą oglądamy w "Cudownych latach" a tą, której możemy doświadczyć dzisiaj. Na początku opowieści wyreżyserowanej przez Arthura Alberta, czyli...

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  W Polsce pierwszy odcinek serialu obejrzeliśmy na początku 1990 roku. Od razu podbił nasze serca. 115 odcinków podzielonych na sześć sezonów doczekało się pięciu emisji powtórkowych - ostatniej w 2012 roku w TVP Seriale. Sprawdziliśmy, co dziś robią aktorzy kultowego serialu...

 • Nie żyje aktor Rod Taylor

  Rod Taylor, który zagrał u boku Tippi Hedren w kultowych "Ptakach" (1963 r.) Alfreda Hitchcocka, zmarł w czwartek, 8 stycznia, w Los Angeles. Zagrał w ponad 50 filmach, głównie amerykańskich. Miał 84 lata.

 • Gwiazdy po latach: "Cudowne lata"

  Zastanawialiście się kiedyś, co obecnie robią gwiazdy ulubionych seriali z dzieciństwa? Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i sprawdzić, co stało się z bohaterami "Cudownych lat".

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • ​"Pułapka": Agata Kulesza namawia młodych aktorów do grania w serialach

  Agata Kulesza, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Olgę Sawicką w nowej produkcji TVN "Pułapka", uważa, że granie w serialach to... poligon doświadczalny, przez który powinien przejść każdy młody aktor na początku swej zawodowej drogi.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Tomasz Karolak dał pracę Violi Kołakowskiej! Co na to nowa ukochana aktora?

  Przeżyli razem wiele lat, mają dwójkę dzieci. Jednak kiedy zanosiło się już na ślub, celebrytka zerwała zaręczyny z aktorem w czerwcu tego roku. To było szokiem dla wszystkich fanów tej pary i nadal(...) ostatnią galę charytatywną TVN-u aktor przyprowadził tajemniczą dziewczynę, która okazała się drugą wicemiss Polski z 2008 roku. Widocznie nowa znajomość nie przeszkadza jednak Tomkowi, żeby utrzymywać...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

Zdjęcia na temat: aktor z cudownych lat
Wideo na temat: aktor z cudownych lat
 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w niemiecko-polskiej produkcji "Operation H20" w reż. Davida Seffera i ma zagrać m.in. u boku m.in. Hugh(...) skutku - mówi Grabowski. W mediach pojawiły się też informacje, że w filmie miał zagrać także Janusz Gajos. On również zdementował plotki o swoim udziale w produkcji. Andrzej Grabowski ma 62 lat